Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 02, 2020, 11:09:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Artykuł: Inbox - Polska piechota x 3 (1/35)  (Przeczytany 5801 razy)
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« : Luty 11, 2006, 01:19:04 »

Link do artykułu na figurki.org: Inbox - Polska piechota x 3 (1/35)
div align=justify]

W tym artykule przedstawiamy recenzję - inbox - trzech polskich figurek (podwójnie polskich, bo polska jest firma Adalbertus, które je wyprodukowała oraz polski jest temat) z września '39 roku.

Dziękujemy za przekazanie figurek do recenzji firmie Adalbertus. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją

Kamil Feliks Sztarbała
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 16

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Luty 11, 2006, 10:01:11 »

no w zasadzie nie sposób nie zgodzic się z tą recenzją. ciekawe i całkiem ładnie wydłubane figurki. ale nazywanie tych odlewów doskonałymi jest powazną przesadą. ja bym je nazwał dalec niedoskonałymi. ze o kostkach wlewowych nie wspomne- choć one zasadniczo na jakosc samych fogurek wpływy nie mają, to jednak mocno krzywdzą ogólny wygląd

Prezentuję swoją własną opinię a nie jedyną słuszną prawdę.
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Luty 11, 2006, 10:38:40 »

Kostki - jak kostki idą do kosza . No fakt, odlewy mogłyby być lepsze (dlatego ocena za odlew tylko 70%). Zobaczymy jeszcze jak będe się składały.

Pozdrawiam,Piotr

Kamil Feliks Sztarbała
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 16

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Luty 11, 2006, 11:26:14 »

sądzac po boxartach powinny wygladac i składac sie calkiem ok.
a wracajac do kostek.. niby trafiaja do kosza.. ale fes\rstluk pozostaje mało korzystny..
to podobnie jak z czyszczeniem czy rzeżbieniem powierzchni które po złozeniu figurki będa zasłoniete czy niewidoczne. no nie bedzie widac parchów, ale przed złozeniem tak..
przekonał mnie do takiego podejscia mój mistrz[zeby nie było ze to ja nagle taki oświecony jestem], a jak patrze na takie figurki jak te w powyższej recenzji to utwierdzam sie w słusznosci tego twierdzenia

Prezentuję swoją własną opinię a nie jedyną słuszną prawdę.
Grzegorz Szłyk
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Luty 11, 2006, 12:10:24 »

Nareszcie coś "w miarę" z kampanii wrześniowej - to duży plus, ale same figurki to wg mnie takie średnie - na pewno głowę bym wymienił - bo twarz też wydaje się być "rozmyta".

A no i podoficer [kapral, sierżant] myślę, że używa zwykle trochę innych słów by zachęcić do ataku...  Chichot
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Luty 11, 2006, 10:48:15 »

A no i podoficer [kapral, sierżant] myślę, że używa zwykle trochę innych słów by zachęcić do ataku...  Chichot

Też mi to przyszło do głowy, ale dbałem o poprawność polityczną tego inboxa

Piotr Kmiecik
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 1

« Odpowiedz #6 : Luty 12, 2006, 11:37:42 »

a nie macie wrażenia, że tenże podoficer ma jakąś taką pieruńsko dłuuuugą szyję?

Śmierci nie znamy osobiście
Jak dotąd umierali inni...
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!