Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 21, 2019, 07:23:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Verlinden oficer Afrika Korps 1/35 na zamówienie :)  (Przeczytany 10681 razy)
Tomek Hejmo
Sr. Member

Pomógł? 21

Tak tak, to ja ten, narzeczony modelarz :)

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 02, 2008, 02:55:35 »

Z ciała wymalowany tylko pyszczek. Chciałaś zobaczyć, to się nie mogłem powstrzymać Chichot nóżki i rączki do wymalowania, będzie dość duża zmiana odcienia. Ząbki. Ząbki... No zobaczymy, co to wyjdzie. Kurde, przecież to oficer, nie może wyglądać jak niechluj

Nasz vWarsztat
Narzeczona modelarza
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 03, 2008, 06:50:41 »

Tomek, spróbuj chłopka "opalić" na twarzy i rękach jakimś brązowym filterkiem. I będzie dobrze.
Ząbki... ząbki. Protetyków armia niemiecka chyba nie miała? Chluj czy nie, wygląda jak hollywoodzki aktor.

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Tomek Hejmo
Sr. Member

Pomógł? 21

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 03, 2008, 07:25:55 »

No dobrze, będzie jeszcze jedna rozbierana sesja, ku uciesze Kasi i wtedy pogadamy. Aha, przerobiłem go na blondyna, zamawiający sobie zażyczył

Nasz vWarsztat
Narzeczona modelarza
Tomek Hejmo
Sr. Member

Pomógł? 21

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 21, 2008, 12:14:22 »

Gotowy wczoraj (dzisiaj?) o 3 w nocy skończyłem. Zostało kilka poprawek, które wyszły na zdjęciach. Kiepskie jest ustawienie nóg, bo to zaproponowane przez Verlindena sprawia, że pochyla się on do przodu o jakieś 15 stopni... Jeszcze nad tym pomyślę. Podstawka kurzona zwykłymi pastelami, więc nie wygląda jakoś zabójczo. Enjoy!

Nasz vWarsztat
Narzeczona modelarza
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 23, 2008, 07:26:36 »

Ale wkurzony czegoś jest
minę ma taką, jakby mu było za gorąco, do domu daleko, i jakby na dokładkę usłyszał gdzieś zza horyzontu basowe mruczenie silników alianckich bombowców
Fajnie poobijane kanistry, zwłaszcza ten żółty.
Tomek, szkoła sie skończyła, dawaj następnego!

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Tomek Hejmo
Sr. Member

Pomógł? 21

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 23, 2008, 10:09:29 »

Dzięki wielkie Kasiu hmm może za całokształt pomocy zadedykuję tą figurkę Tobie Wyraz twarzy wyszedł taki na zdjęciu, bynajmniej nie był zamierzony - aż tak dobry nie jestem w malowaniu, żeby tak skomplikowaną mimikę wydobyć. Maluję jak się uda Co ciekawe z żółtego kanistra jestem najmniej zadowolony. Przynajmniej byłem Szkoła się skończyła, ale prawdopodobnie zacznie się praca. Kolejne egzemplarze się tworzą, w bólach bo w bólach, ale się tworzą. Tomek

Nasz vWarsztat
Narzeczona modelarza
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!