Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Wrzesień 18, 2020, 12:54:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: THOR - Andrea  (Przeczytany 6990 razy)
Artur (ar2roo) Łajewski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 16

Zobacz profil Email
« : Grudzień 10, 2007, 10:46:31 »

Ostatnio miałem mało czasu na malowanie ale udało mi się ukończyć następną figurkę z Andrei - THOR.
Generalnie dosyć łatwo się ją maluje, miałem zamiar ją pomalować jak na Art-boxie ale wyszło tak jak widać poniżej czyli zupełnie inaczej.
Moim zamiarem było namalowanie twarzy i całej reszty skóry w zimnych barwach, w tym wypadku bardzo przydał mi sie artykuł zamieszczony w witrynie Chestofcolors (mam nadzieje że dobrze to napisałem ) o malowaniu twarzy.
Mam nadzieje że Wam sie spodoba moja praca, całość malowana akrylami z serii Model Color.

Pozdrawiam, Artur.

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 10, 2007, 03:18:57 »

Witam
Oj widać ze Thor zsinał z zimna a wydawało mi sie że takiego Thora to sie mróz nie ima  No i może dlatego tak sie mi on podoba fajny kolorek, cieniowanie tez fajne ,ale najbardziej to spodobał mi sie jego futrzasty płaszcz
pozdrawiam Grzesiek
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 10, 2007, 09:30:50 »

Trochę sino ale bardzo komiksowo i naprawdę fajnie
Podoba mi się Twoja interpretacja tego figusa. Sam też go malowałem  bo zakochałem się w nim od pierwszego spojrzenia na stronie Adrea;)
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 11, 2007, 08:33:44 »

Łukasz, pokaż go!
Artur - juz Ci mówiłam: zimny, lodowaty, bardzo fajny. Odrobinę dysonansem wydaje mi się czerwona "koszulka", moim zdaniem niepotrzebnie ociepla zimną paletę, ale w całości - miodzio!

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 11, 2007, 08:44:39 »

Kasiu! Wczoraj próbowałem swojemu Thorowi zrobić zdjęcia ale coś mi to kiepsko idzie. Straszne bliki mi wychodzą albo tonacje kolorystyczne jakieś takie fuuuj. Dzisiaj jak znajdę trochę czasu to coś pomyślę nad innym oświetleniem i obróbką pod programem foto.
Artur (ar2roo) Łajewski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 16

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudzień 11, 2007, 05:31:53 »

"koszulkę" chciałem zrobić w innym kolorze ale to jest jakby kawał jakiejś skóry to raczej musi być w odcieniach brązu, ale faktem jest że mogłem użyć jakiś bardziej stonowanych brązów i być może to poprawie bo jeszcze jej nie werniksowałem.

Ja też jestem ciekawy Twojego Thor'a Łukaszu
Pozdrawiam, Artur.

Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Grudzień 11, 2007, 09:55:48 »

Moi Drodzy! Coś takiego mi wyszło ale jak już wspomniałem muszę ponownie zrobić zdjęcia. Teraz patrząc na foty to mam wrażenie, że mi połowę mojej pracy przy cieniowaniu "zjadło". Dodatkowo skóra mojego figusa jest lekko półmatowa i przy użyciu flasha wychodzi jeden wielki blik  Będę musiał pokombinować ze sztucznym oświetleniem albo poczekać na słoneczny dzień

Starałem się trzymać chłodnej palety barw. Moją bazą przy cieniowaniu (zmarzniętej) skóry był fiolet.

Pzdr
  Łukasz
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Grudzień 12, 2007, 08:13:03 »

O!
Kolejny fajny Thor!
Słuchajcie, a mamy ochotę na "Projekt THOR"? Bo ja też mam Thora rozgrzebanego w szufladzie... może bym go w końcu skończyła...
Kto jeszcze? 

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Grudzień 12, 2007, 06:06:15 »

Kasiu a na czym projekt "THOR" miałby polegać? Jakieś ofiary z młodych dziewic czy jak? 
Jak tak to ja bardzo chętnie...
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Grudzień 13, 2007, 01:05:37 »

A tam, zaraz z młodych... a stare nie mogą być?? Dyskryminacja jakaś, czy co...
Projekt THOR? a nie wiem, tak mi się jakoś rzuciło w eter. Po prostu fajnie jest oglądać tę samą figurkę pomalowaną przez kilku malarzy.
"Pochwalę się", gościnnie u Artura, moim Thorem. Tzn. fazą wstępną Thora.
Mój ma być absolutnie lodowaty, z jedynym gorącym akcentem w postaci pomarańczowej brody.

Ponanosiłam na niego póki co główne kolory, teraz będę je schładzać i rozjaśniać. Pomysłu na płaszcz chwilowo nie mam (tzn. mam dwa: albo czarny, albo biały), no i zostawiłam samo futro w barwie, eee, surowej żywicy. Butki chyba będą jasne.

Artur (ar2roo) Łajewski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 16

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Grudzień 13, 2007, 02:27:12 »

"THORA THORA THORA" THORÓW TRZY
Thor Łukasza bardzo mi się podoba, naprawdę fajnie pomalowany.
Bardziej mi sie podoba od mojego.
Kasi też fajnie się zapowiada, ale jeszcze sporo roboty jest do zrobienia.
Pozdrawiam, Artur.

Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Grudzień 13, 2007, 04:33:09 »

Arturze - ja o Twoim THORZE moge to samo powiedziec  To chyba tak już jest, że jak coś zrobimy i to nasze coś już nam się opatrzy to łaskawszym okiem patrzymy na cudze malowanki.

Pozdrawiam
  Ł
Mijagi
Full Member

Pomógł? 0

« Odpowiedz #12 : Grudzień 17, 2007, 01:46:22 »

A mi się strasznie podobają te zgaszone, sine, zimowe kolory THORa Artura.
Pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!