Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Październik 18, 2019, 09:06:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sumothay - Enigma 54mm  (Przeczytany 10887 razy)
Przemysław Szymczyk
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Grudzień 13, 2007, 09:44:30 »

Dzięki za kolejne komentarze

Po co mu ten transparent? Pieron wie, może ma tam wypisane obelżywe egzorcyzmy celem odstraszania przeciwnika. On zresztą wygląda tak, że prawdopodobnie zanim by się ubrał, to by się bitwa skończyła
Swoją drogą, podziwiam wyobraźnię pana Latorre. Wymyślić gościa z dwoma mieczami i pelerynce to jeszcze nic takiego, ale doprawić mu jakieś rusztowania, całą masę różnych dziwaczności (gdzie by mi przyszło do głowy powiesić z tyłu na sznurkach jakieś "cosie" ). Fiu, fiu...

Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Grudzień 14, 2007, 08:48:03 »

Transparent i frędzle to pół biedy, ale przyjrzyjcie się jego zbroi! Niesymetryczna i składająca się z kilkunastu chyba dziwnych elementów, zasadniczo wiązanych (spinanych) rzemieniami. Jak się połapać, gdzie co pasuje, jak się w toto ubrać, jak w tym chodzić - nie mówię już, że jak w tym walczyć! Obłęd.
Latorre ma zaiste dziką wyobraźnię, trochę podobne klimaty zauważam w figurkach do Konfrontacji (ale Latorre rzeźbi mroczniej, IMHO).

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Marcin Skrzypek
Sr. Member

Pomógł? 27

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #17 : Grudzień 14, 2007, 10:26:05 »

Przemek, coś będziesz mu malował na tym płaszczu i sztandarach? Jakieś wzorki?

M.

Przemysław Szymczyk
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Grudzień 14, 2007, 08:35:16 »

Płaszcz raczej zostanie "goły" - na sztandarach jakieś symbole będą na pewno. Ewentualnie zrobię napis "Złodzieje!" albo "Koło przyjaciół Radia Maryja - Kalisz"

Mógłbym też dodać mu na szczycie rusztowania megafon, uzyskując konwersję do tzw. prowodyra pielgrzymkowego
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 10:10:35 wysłane przez Przemysław Szymczyk » Zapisane

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Grudzień 15, 2007, 07:06:06 »

Pomysł iście  szatański 
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Grudzień 17, 2007, 10:25:23 »

He! Ja optuję za prowodyrem pielgrzymkowym!
Cudny pomysł!

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Nameless
Full Member

Pomógł? 4

« Odpowiedz #21 : Grudzień 19, 2007, 08:51:23 »

toć to fantasy, nie zwracajcie uwagi, i nie doszukujcie się logiki czy stuprocentowego realizmu. tu chodzi o wygląd, błysk. O lans, jakby to młodzież powiedziała.

Malowanie - rewelacja.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!