Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Październik 18, 2019, 09:07:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: beresteczko 1651  (Przeczytany 18313 razy)
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Sierpień 25, 2007, 09:01:52 »

Tylko nie Wielki Brat z Torunia 
No tak następną figurkę jak zrobie to wstawie ją na forum pod innym pseudonimem może sie nikt nie domyśli i nie ześle na mnie jakowejś klątwy .
pozdrawiam Grzesiek
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Sierpień 26, 2007, 09:50:47 »

Powodów do picia to Grzegorzu absolutnie nie masz
Nie widziałem wszystkich Twoich pracy ale to według mnie chyba najlepsza Twoja figurka - takie jest przynajmniej moje skromne zdanie. Ma w sobie coś urzekającego - nie sposób nie zwrócić na nią uwagi.
In$pektor
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 19

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Sierpień 26, 2007, 09:55:23 »

Grzesiu,
jak nie zaczniesz odlewac figur i udostepniac do malowania, to zbierzemy sie wszyscy, wezmiemy namioty i zrobimy pielegniarkom konkurencje
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Sierpień 26, 2007, 11:31:48 »

Dzieki Łukasz mnie sie wydaje że ta najlepsza figurka jest ciągle przede mną, wciąż się uczę a do poziomu z jakiego byłbym zadowolony to  mi dużo brakuje ,ja mam bardzo krytyczne podejście do swoch fig.

Artur to sie robi niebezpieczne  ale wydaje mi się że nie dostaniesz pozwolenia od naszych "kochany" władz na taka pikietę ,więc czuję sie narazie bezpieczny.
Tak sie zastanawiam czy aby nie sprzedać jakiejś firmie tej fig.

Pozdrawiam Grzesiek
In$pektor
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 19

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Sierpień 26, 2007, 11:42:34 »

Pewnie, sprobuj. Tylko nie celuj w "lepsze" firmy, bo to sie potem na jokosci odbija i na sprzedazy. Dobra firma to dobra jakosc odlewu i dobra promocja.
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Sierpień 26, 2007, 11:57:09 »

Sie zobaczy
bachmat66
Jr. Member
**

Pomógł? 5

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #21 : Sierpień 26, 2007, 07:56:52 »

czolem kompania.
super praca - poezja i tyle! konik rumak poprostu
 widac nawet 'na znaczkach'
Ducz - uwagi przeslalem emailem  i nie bedzeimy ich tutaj roztrzasac, choc Koncerz juz byl zapisal to co trzeba (Koncerzu mily, mysle ze razem posiadamy jakas wiedze, kolezankom et  kolegom dajac wspomozenie  przy tym, ale odzegnuje sie od 'wiedzy przeogromnej', jak mi Bozia mila)

.. jesli moge cos dodac to rzekne ze  nie lekka choragiew (jako ze 'lekko' chodzili, bez zbroji husarskich) bylaby oddzialem przynaleznym tego jegomoscia, ale  raczej pospolite ruszenie - powiedzmy z Mazowsza - i to bardzo dobrze 'okryte' (tj uzbrojone wyposazone etc) , a jakby dodac skrzydelko do siodla, a samo siodlo 'uhusarczyc', plus dodac koncerz (moze nawet zostawic luk - luk trzeba odwrocic w sahajdaku - ze strzalami ) to nawet moglby byc porucznik husarskiej choragwi. Ale wtedy mozna karawasz na lewa reke tylko, a lewa z szabla do lokcia zrobic gola (rekaw zupana zawiniety) , tak jak to bylo w zwyczaju przodkow... i gdzies buzdygan oficerski przydac, czesto przy siodle bywal (jak na rycinach Wlocha Dolla Belli)

Beresteczko 1648 - miedzy Bogiem a prawda to byla ta bitwa najwiekszym naszym zwyciestwem w XVII wieku, tyle ze teraz o nim niepolitycznie mowic... wiec powiem tylko vivat Wisniowiecki et.. Ducz!
jelsliby z tego powstal model powielony na rynek figurkowy -  to jest cale pole do popisu dla chcacych przerabiac i dodawac - np klucz do pistletow zawieszony u drugiego olstra, ozdobki przy rzedzie, herb na olstrach i zdobienia na zakonczeniach olstr do pistoletow, wspomniane skrzydlo i koncerz u siodla, czekan albo nadziak u siodla, piora miedzy uszami konia, gola glowa zamiast czapki, moze tarcza typu kalkan etc -  czyli chyba trzeba by to odlac coby narod mogl sobie podokazywac , mociumpanowie
Dario
aha, koniecznie daj na swiat - planetfigure, timelinesforum etc, jak zawsze sluze pomoca przy tlumaczeniu etc
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2007, 03:17:29 wysłane przez bachmat66 » Zapisane
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Sierpień 26, 2007, 08:34:20 »

Dzięki Dario .
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #23 : Sierpień 26, 2007, 08:56:24 »

Ducz - przybyłem, zobaczyłem i ech... czas umierać... BOMBA!!! Detale, jakość, konik ja malowany (a ile ma charakteru), fałdy... miód!!! Naprawdę jest świetna.

Pozdrawiam, Piotr

P.S. Chociaż takzem abstynent, to chyba sobię golne z żalu, że tak nie potrafię. 

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Sierpień 26, 2007, 09:09:50 »

Piotrek nie pij bo zostanę sam
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Sierpień 27, 2007, 09:31:24 »

To i ja się pójdę urżnąć... z żałości, że tego nigdzie dorwać nie można, bo w jednym egzemplarzu, psiajucha... Pójdę się urżnąć jak prosię mlekiem acidofilnym...!
Grzesiek, ja nie będę pisać, że śliczne itd. Ja Ci powiem tyle, że jak nie zaczniesz się w końcu rozmnażać, figurek jak nie zaczniesz rozmnażać, to poszczuję Cię moją Bojową Kocicą Ofelią. A pikietę mogę zrobić jednoosobowo, czy mi władze dadzą pozwolenie, czy nie.
Ten koń, jaki piękny ten koń...

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Sierpień 27, 2007, 02:17:23 »

Pozdrawiam Grzesiek
Mijagi
Full Member

Pomógł? 0

« Odpowiedz #27 : Sierpień 30, 2007, 07:53:44 »

Świetne, co tu dużo mówić!
Jak dla mnie najlepsza pana/twoja? (jak mam się zwracać?  Co? ), obok Kokosza (też się czytało ) figurka.
Tu świetny detal, ciuszki, same postaci, poza wojaka, tam uchwycone podobieństwo i charakter postaci.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2007, 08:42:30 wysłane przez Szynszyl » Zapisane
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Sierpień 30, 2007, 06:17:09 »

Dzieki .
Nie tylko nie pan jakoś tak sie tu przyjęło że wszyscy są po imieniu .I jak dla mnie tak może być .
Pozdrawiam 
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 04, 2007, 10:19:05 »

Dodałem tak na chwile trochę piórek co Wy na to ?
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!