Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Kwiecień 05, 2020, 08:55:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszamy na CON-Rad!  (Przeczytany 2408 razy)
szrama
Newbie
*

Pomógł? 0

« : Lipiec 22, 2007, 01:16:30 »

Witam,

nazywam się Norbert Łysik i jestem Przewodniczącym Elitarnego Klubu Generałów przy Miejskim Domu Kultury w Radomsku. W dniach 23-25 sierpnia będziemy organizować pierwszy radomszczański Konwent Gier Bitewnych - CON-Rad. Jego pierwszą odsłonę poświęcamy w całości Władcy Pierścieni i tylko ten system bitewny będzie sponsorowany. Mimo iż jest to pierwsze nasze tego rodzaju przedsięwzięcie to poważnie podchodzimy do tego tematu i budżet imprezy wyniesie około 4 tysięcy złotych.
Moja prośba - czy jest choć kilku chętnych, którzy mogliby pomóc nam w zabraniu się za historyczny system bitewny? Potrzeba nam informacji na temat gdzie kupić oszczędnie i doświadczonych graczy. Zapewniamy tam miejsce na Wasze stoisko (w przypadku gdy ktoś się pojawi będzie miał przygotowany stół bitewny o reszcie możemy dyskutować)w samym Miejskim Domu Kultury. Można też porozmawiać o zwrocie kosztów transportu Was samych na naszą imprezę.
Mimo  iż CON-Rad poświęcony jest Władcy Pierścieni jak już pisałem wcześniej, bardzo nam zależy, by rozkręcić też poddział historycznych bitewniaków. Niestety nie mamy w tej kwestii absolutnie żadnego doświadczenia. Dlatego prosimy bardzo gorąco o pomoc.

Czasu do CON-Radu mamy jeszcze dużo, więc z pewnością jeszcze się w tej sprawie dogadamy.

Kontakt ze mną:
Pod numerem GG - 2802563
oraz na stronie EKG
www.ekg.ifd.pl 
(prosimy pisać w Forum http://ekg.ifd.pl/viewforum.php?f=8 w odpowiednim temacie)
szrama
Newbie
*

Pomógł? 0

« Odpowiedz #1 : Lipiec 23, 2007, 03:01:27 »

Czy mogę prosić o jakieś ewentualne deklaracje przyjazdu itp. ?

Proszę o kontakt warunki i ewentualną zapłatę możemy przedyskutować
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!