Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 24, 2019, 06:55:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Hans 2 - 120 mm - konwersja  (Przeczytany 3501 razy)
Marcin Łukawski
Zjazd
Jr. Member
*

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« : Styczeń 22, 2007, 11:05:06 »

Witam

Ponieważ jestem w trakcie budowania kolejnej dioramy szperałem w pudłach co by znależć coś ciekawego do scenerii otoczenia i napatoczyły mi sie znowu części /śmieci po figurach 120 mm.
Z nudów między wykańczaneim podłoża dioramy i budynku zacząłem wymyślać co by zrobić z tego złomowiska ..... no i wymyśliłem . Sporo magica znowu poszło ale co tam ..... Jeszcze pozostało ulepienie kilku rzeczy jak mapnik i pokrowce na magazynki do mp.....i inne detale no i oczywiście końcowe wygładzenie

oto co mi wyszło

Pozdrawiam
In$pektor
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 19

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 22, 2007, 02:09:30 »

No fajnie, fajnie! Dawaj więcej Chichot
Ja tez maluje teraz figurke w 120mm, szukalem jakichs dodatkow, glownie roslinnych ale nic w sklepach nie maja do tej skali... lipa. (heh, lipy tez nie maja...)

Pozdrawiam
Artur
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2007, 08:19:43 wysłane przez In$pektor » Zapisane
Wiesław Średnicki
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 24, 2007, 11:42:10 »

Podaj  więcej  informacji , co  wykonałeś  od  podstaw , a  co  jest  zapożyczone.Daj  również  inne  ,,rzuty"  wydaje  mi  się  iż  jest  trochę  za  ,,cienki"  w  pasie , lecz  może  to  złudzenie.
P.s.Nie  zmienia  to  faktu  iż  figurka  mi  się  podoba  zwłaszcza  fałdy munduru.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!