Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Listopad 18, 2017, 05:16:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Poprawiony został problem z logowaniem.

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Od podstaw]Pan Pułkownik 2  (Przeczytany 563 razy)
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« : Lipiec 19, 2017, 10:31:09 »

Witajcie,

od ponad roku nic konkretnego nie ulepiłem, pora teraz urlopowa,
nowa masa przyszła pocztą... trzeba było wypróbować... no i efekt jest następujący:

Inspiracją była praca Marcina Niedziałka, który w tym sezonie zebrał za nią sporo nagród Uśmiech...

Jak widać w opcji dwie czapki - rogatywka + angielska okrągła.

Pan pułkownik dostanie jeszcze:
1) lornetkę +
2) dla większej atrakcyjności karabin na plecy... tak wiem... pułkownik i karabin...
3) odznaki strzeleckie na koalicyjkę
4) odznakę szwadronu na kieszeń

A że umyśliłem, że paski będą fototrawione (do karabinu i lornetki)... to teraz staram się aparaturę do fototrawienia zrobić w domu (laminator, naświetlarkę uv + urządzenie do trawienia) i samemu je wytrawić - jak będzie gotowe (i się uda...) to pokaże Uśmiech.

Generalnie skala 1/10, to tego konik (też popiersie)... no i lepi się także cała laleczka w skali 1/10 - od stóp do głów... pierwszy raz postać w takiej skali, generalnie głowa i czapki te same, co w popiersiu a reszta... robiona od podstaw - na razie za wcześnie, żeby jeszcze tę laleczkę pokazywać.

Pozdrawiam, Piotr
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2017, 09:21:06 wysłane przez Piotr Czyż » Zapisane

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 20, 2017, 03:42:46 »

Fajny taki wesoły ten Pan Pułkownik , jedyne co mi się  nie podoba to chyba te rękawy, wygląda tak jakby nie miał ramion, tylko korpus i puste rękawy, takie trochę za płaskie. Co to masz za nową masę do lepienia ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2017, 09:27:28 wysłane przez Grzegorz K. » Zapisane
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 21, 2017, 08:47:53 »

Witaj,
Dziękuję za miłe słowo, rzeczywiście jest on 'specyficznie' obcięty - załączam fotkę (widoczna po zalogowaniu), może będzie więcej widać, jak jest zrobiony,
Masa to rodzaj oczywiście rodzaj wosku - Chavant Castilene - bardzo fajna.

Pozdrawiam, Piotr

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!