Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Listopad 18, 2017, 05:16:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Poprawiony został problem z logowaniem.

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Od podstaw]Wyklety  (Przeczytany 2957 razy)
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #15 : Marzec 30, 2016, 04:45:17 »

Dziękuję za miłe słowa... W sumie jestem z niego zadowolony - ale ciągle widzę, że muszę się podciągnąć w okolicach oczu i... Trochę popracować nad detalami anatomicznymi twarzy... No, ale...  Uśmiech

Maciej Pawlica
Hero Member

Pomógł? 45

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Marzec 30, 2016, 06:57:45 »

E tam, jest git.
Może mu szyję skróć nieco, ale to nie uwaga merytoryczna, tylko tak ,żeby coś mądrego napisać .
Hedax
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Marzec 30, 2016, 07:33:31 »

Cudne detale
uke7
Full Member

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 01, 2016, 07:21:32 »

Jak wszyscy, to ja też się wtrącę. Detale wymiatają, jak zawsze. Mam tylko jedną, anatomiczną wątpliwość odnośnie twarzy. Trochę mi się nie zgadzają mimicznie dwa szczegóły. Żeby nie zagmatwać tłumaczeniem, narysuję. Wydaje mi się, że ten mięsień zaznaczony na zielono, jakby to powiedzieć, nie współgra z tym zaznaczonym na niebiesko. Niebieski wygląda naturalnie, a zielony nie. Razem, zwłaszcza w tak bliskim położeniu tworzą mały dysonans. Na wcześniejszym zdjęciu papieża widać, jak te mięśnie harmonijnie współgrają, na tym wcześniejszym, kolorowym fotosie też to widać.

...nie chcemy być tylko szlachetni, dobrzy i sprawiedliwi, chcemy być ludźmi...
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 02, 2016, 04:47:03 »

A dziękuję, dziękuję za uwagi - zawsze takie spojrzenie z boku się przydaje - popatrzę na tą buźkę, bo już do odlewu się szykuje, więc to ostatni moment na poprawki Uśmiech Szyja tez zgoda za długa, bo tylko do zdjęcia przyłożona i jeszcze odpowiednio nieskrócona. Inna sprawa, że zacząłem te twarze przerysowywać (w tych właśnie szczegółach typu policzek, mieśnie), bo... mi malarze mówili, że im się takie łatwiej maluje - sam bym robił takie bardziej gładkie... Ale jeszcze raz: za uwagę dziękuję, bo się zawsze przyda Uśmiech

Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 28, 2016, 10:21:41 »

Ten ulepek już też skonczony, mistrzowsko pomalowany przez Carambę Uśmiech - dzięki!

uke7
Full Member

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 29, 2016, 10:26:33 »

Też lubię "malarskość" Marcina. Jego prace zawsze mi się kojarzyły z klasycznym malarstwem olejnym.

...nie chcemy być tylko szlachetni, dobrzy i sprawiedliwi, chcemy być ludźmi...
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!