Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Listopad 18, 2017, 05:21:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Poprawiony został problem z logowaniem.

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nr 1. Obrońca życia - Figurka morskiego stworzenia  (Przeczytany 1033 razy)
Przemysław Stanuch
Newbie
*

Pomógł? 0

« : Marzec 22, 2016, 01:11:14 »

Witam. To mój pierwszy post na forum. Rzeźbieniem interesuje się od około pól roku,a jakoś tak się dziwnie złożyło, ze to forum znalazłem kilka dni temu. Do tej pory jako, że mieszkam za granicą głownie szukałem info o figurkach itd na stronach anglojęzycznych ale jako, że za parę tygodni wracam do Polski na stałe to postanowiłem podzielić się swoją sztuka z polską widownia i entuzjastami Uśmiech A może i też kogoś zainteresuję różnymi tematami którymi się inspiruje robiąc figurki. Na razie głownie robię zwierzęta i obiekty fantasy, ostatnio też zacząłem kręcić time-lapsy procesu powstawania od samego startu do samego końca. Będę tu wklejał filmiki bo akurat mam takowe z widokiem 360.

No to lecim, pierwsza moja figurka jaką zrobiłem "na poważnie":
Ogladajcie w 1080p hd.
https://www.youtube.com/watch?v=jy3yqi1e1-o

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 22, 2016, 11:56:10 »

Witam
Fajny ten morski zwierz.
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 23, 2016, 08:31:53 »

Witamy na forum... I wkrótce w kraju Uśmiech  co to za materiał,  który używasz?

Przemysław Stanuch
Newbie
*

Pomógł? 0

« Odpowiedz #3 : Marzec 23, 2016, 01:21:02 »

Masa polimerowa. Głównie używam super sculpey beige i firm a elementy wystające i cienkie takie jak te kwiatki to z Cernit clay bo jest twardsza i bardziej wytrzymalsza.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!