Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Wrzesień 21, 2017, 03:09:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Poprawiony został problem z logowaniem.

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ashigaru 90 mm Pegso models  (Przeczytany 740 razy)
Szymon R.
Full Member

Pomógł? 6

« : Październik 03, 2016, 11:56:18 »

Witam.
Udało mi się wreszcie coś zmalować, tak więc dzielę się z Towarzystwem, uprzejmie licząc na komentarze.

pozdrawiam
Szymon
uke7
Full Member

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 04, 2016, 02:58:44 »

Podobała mi się zawsze ta figurka, odkąd ją zobaczyłem. Kupić się nie udało, ale zdjęcie figurki ze strony Pegaso, malowanej przez D. Ruinę mam i podziwiam. Twoje malowanie też, uważam, rewelacyjne. Świetna robota. Twoje bardziej "brudne" i matowe niż Ruiny, ale przez to i mniej komiksowe. Ja tam osobiście lubię ten brud na figurkach; daje im więcej realizmu.

...nie chcemy być tylko szlachetni, dobrzy i sprawiedliwi, chcemy być ludźmi...
Szymon R.
Full Member

Pomógł? 6

« Odpowiedz #2 : Październik 04, 2016, 08:40:07 »

Dzięki  Uśmiech
Jeśli masz rok wolnego, polecam tę figurkę Duży uśmiech
Moje malowanie jest bardziej matowe z tej prostej przyczyny, że figurka D. Ruiny jest lakierowana - co notabene jest historycznie poprawne, bo zbroje samurajskie były pokrywane laką. Ja również powinienem swojego samuraja polakierować, ale celowo zaniechałem. Figurki lakieruję rzadko, nie mam doświadczenia w tym ani porządnego lakieru. Zdecydowałem więc, że wolę mieć figurkę nie w 100 % poprawną historycznie, niż zaryzykować popsucie udanego malowania.
pozdrawiam
Szymon
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!