Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Sierpień 21, 2017, 02:43:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Poprawiony został problem z logowaniem.

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: hrabia Drakula  (Przeczytany 1678 razy)
Veretras
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« : Sierpień 15, 2016, 06:12:13 »

Cześć. Jestem nowy na forum. Od zawsze lubiłem bawić się modeliną, ale dopiero dzięki tej stronie dowiedziałem się, że można ulepić coś co będzie przypominało człowieka ( między innymi dzięki zastosowaniu szkieletu w figurce). W tej chwili pracuję nad moją trzecią figurką. Moje dotychczasowe "dzieła" nie powalają, ale pomyślałem, że pochwalę się tym co do tej pory ulepiłem. Zawsze to jakiś ruch na forum Uśmiech
Veretras
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 15, 2016, 06:26:42 »

Pomysł na figurkę sciągnąłem z pewnej profesjonalnej figurki, którą widziałem w necie. Kolejna figurka to amazonka ( miała być elfka, ale wyszła dość muskularnie więc zmieniałem koncepcję Mrugnięcie
Veretras
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 29, 2016, 07:31:55 »

Pierwsza figurka z super sculpey
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 29, 2016, 10:19:16 »

Jak na pierwszą figurkę w super sculpey to jest dobrze , mogłeś trochę wygładzić mięśnie ,,wiem ma wyglądać jakby nie miła grama tłuszczu pod skórą, ale wyszedł ci taki kontrast między umięśnionym torsem ,a nogami na których wisi sflaczała skóra.
Veretras
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 30, 2016, 03:29:34 »

Dziękuję za opinię. Rzeczywiście nogi nie wyglądają dobrze a mięśnie mogły by być bardziej wygładzone. Napracowałem się przy robieniu mięśni i gdy coś w końcu wyszło bałem się zepsuć Smutny. Błędów jest sporo, więc postanowiłem nie poprawiać już nic  i wykorzystać zebrane doświadczenie przy kolejnych figurkach.
Maciej Pawlica
Hero Member

Pomógł? 45

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 30, 2016, 09:49:43 »

Bardzo fajna figurka , widać jak z każdą kolejną rzeźbisz coraz lepiej.
,,Dopieść " detale- może pasy, broń , karwasze itd. zrób oddzielnie , wypal i połącz z niewypalona figurką ewentualnie doklej detale wypaleniu do wypalonej figurki.  Albo na wypalonej figurce zrób detale z Greenstuffa . Wtedy detal będzie ,,ostry", wyraźne krawędzie , kształt itd.
Veretras
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpień 31, 2016, 06:53:09 »

Dziękuję za rady. Postaram się je zastosować. Na razie mam problem z rozwałkowaniem masy dostatecznie cienko. Wałkuję masę przez papier do pieczenia, ale i tak klei się i rozrywa.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!