Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Luty 19, 2020, 07:48:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Leo bust - Yedharo models  (Przeczytany 3970 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« : Styczeń 18, 2014, 07:40:25 »

Wreszcie wzielam sie za malowanie, a tak prezentuja sie efekty.
Na warsztacie jest pocyc z Yedharo models, Leo w skali 1:10(maja tez mniejsza wersje, dlatego podaje skale).

Na chwile obecna zrobione sa skory (pas i naramiennik) i miecz (bez zlotego elementu na koncu rekojesci). Teraz zabieram sie powaznie za skore/futro i ryjek. Dokonczenie wlosow zostawie sobie na koniec, bo nie mam do konca pomyslu jak wybrnac z tylem glowy.

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 19, 2014, 08:27:06 »

Cześć
Jak dla mnie to on już wygląda na skończonego , ale ja może ślepy jestem  Pasy skórzane jak zwykle genialnie pomalowane. W tym popiersiu zawsze denerwowało mnie wykonanie włosów z tyłu głowy , nie wiem czemu ale przypominają  mi choinkę , tak więc z niecierpliwością będę czekał na to w jaki sposób wybrniesz z tych kudłów 
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 22, 2014, 08:17:56 »

No napewno jeszcze mase mozna tutaj zrobic. Chociaz ciesze sie ze sie podoba tak jak jest:D

Na focie ponizej widac prawie skonczony ryjek. Mam nadzieje, ze widac roznice w porownaniu z poprzednia fota:D
Wroce jeszcze za pare dni do ran na czole, bo nie jestem przekonana tak do konca czy wiarygodnie wygladaja, za to te kawalki na policzku podobaja mi sie takie jak sa.

Co do reszty to zostalo mi wykonczenie wlosow, tak zeby byly nieco mniej drewniane (bedzie trudno przy tej rzezbie;p, no i nie wiem jeszcze do konca jak wybrne z 'efektu choinki' z tylu glowy) i futro na klacie i ramieniu. Probowalam zrobic przebarwienia na zylach na ramieniu, ale na chlopski rozum spod futra by przebarwienia zyl nie bylo widac. Wiec pewnie powinnam wrocic do koloru futra i podkreslic efekt wypuklosci cieniami. Ale z drugiej strony to figsa fantasy jest, wiec moze realizm mozna troche odwiesic na kolek w imie wiekszej atrakcyjnosci wizualnej. Jak myslicie?

Impossible is Nothing!!
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 23, 2014, 09:03:12 »

Dla mnie bardzo dobrze wygląda pas i ten kryształ na końcu rękojeści.
A może te włosy przemalować i zrobić w wersji monochromatycznej pt. siwy lew? Rozbije to trochę kolorystykę.

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2014, 08:16:12 »

Wydaje mi się że te żyły lepiej by wyglądały jednak jakbyś faktycznie je podkreśliła cieniem , teraz bardziej mi przypominają takie dosyć stare blizny. Pysk znacznie lepiej teraz wygląda, "włosy... drewniane " bardzo fajne określenie a jakie trafne , pasuje do efektu choinki  ,
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 13, 2014, 12:09:12 »

Skonczylam dziadyge. Nie mam juz do niego wiecej sily. Moze i nie najlepsza moja praca, ale na polce bedzie wygladac conajmniej przyzwoicie.

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 16, 2014, 08:03:41 »

Efekt końcowy bardzo fajny , myślę że  w niejednej gablotce by  się wspaniale prezentował.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!