Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Luty 19, 2020, 08:46:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Team(w)Orc;]  (Przeczytany 9030 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« : Czerwiec 11, 2013, 01:16:55 »

Nowy projekt (tak jakbym nie miala ich rozgrzebanych wystarczajaco duzo). Tym razem Orki, no powiedzmy ze orki. Dwa pocyce i luzik wszystkie trzy od Carrasco.

Tutaj fota po jakichs 3, 4 godzinach malowania:

Kilka fotek kolesia z kotwa:
Skora mocno plamiasta, ale testuje na niej nowe metody kladzenia kolorow bazowych.

Koles z kotwa po nastepnych paru godzinach malowania:
Nic nie jest skonczone, ale podlubalam skorznie, kotwe, kraba i butelki.

A tutaj pocyce po sesji z aerografem:

'eM

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 12, 2013, 01:01:20 »

Postepy Einsteina:
Dlubalam w sumie tylko fartuch i google, ryjek prawie nie ruszany po aerografie, no moze odrobine.
Z fartucha jestem calkiem zadowolona, googlom jeszcze troche brakuje. Zastanawiam sie za to caly czas jak pomalowac koszule. Chcialabym paski, bo mocno steampunkowe, ale ostatnio Avicenna zrobil wersje z paskami i nie chcialabym zeby wyszlo za bardzo podobnie.

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 12, 2013, 06:51:08 »

Już wygląda super, a może koszula w kratę taka typowa "robotnicza"
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 13, 2013, 02:01:38 »

Ciesze sie, ze sie podoba:D

A co do koszuli to zdecydowalam sie na delikatne paski (uklon w strone steampunka, ktorego klimatem pocyc az ocieka), z wielka naszywka na plecach z wymalowanym imieniem, cos co wg mnie bardzo pasuje do orka.
Na fotach nizej efekty mojej dzisiejszej pacianiny. Soczewki ida do przemalowania, bo na razie za bardzo zlewaja sie z oksydacja na googlach.
Sama naszywka nie jest jeszcze skonczona, ale wyglada na to, ze nie bede musiala zdrapywac polowy plecow, zeby ja usunac;]

'eM

Impossible is Nothing!!
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 15, 2013, 06:17:10 »

Szok klimaty nie moje, ale dobre to!

Skojarzeniami z tym pocycem z CMON zbytnio się nie przejmuj, bo Twój już teraz wygląda dużo lepiej.

Niesamowite rzeczy robisz z tymi farbami..

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 15, 2013, 09:20:40 »

Cmonem sie nie przejmuje za bardzo, ale z Peterem sie kumplujemy, wiec wiesz...
Teraz w sumie znajomy podsunal mi pomysl na koszule w kolorze niebieskich kombinezonow mechanikow. To by nawet ladnie sie zgrywalo z naszywka na jego plecach. Bylby taki orkowy mechanik z 'pit stopa', czy jak to sie tam nazywa:D
No ale to sie jeszcze zobaczy. Na razie dlubie oksydacje na okularach i dogorywam po robocie:D

'eM

Impossible is Nothing!!
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 16, 2013, 09:02:51 »

pomysl na koszule w kolorze niebieskich kombinezonow mechanikow. To by nawet ladnie sie zgrywalo z naszywka na jego plecach.

no, fajnie by to wyglądało. Nie wiem, na ile steampunkowo, ale fajnie.

A te okulary to myślałem że skończone - bo już są świetne. Bardzo mi się podobają te "szklane" efekty - tak na okularach, jak i na butelkach powyżej.

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 16, 2013, 12:22:09 »

Google sa juz przemalowane. Soczewki zrobilam czerwonawo-pomaranczowe zeby odcinaly sie od sniedzi. Ale jakos mi to srednio wyszlo na razie, bede jeszcze poprawiac.

Impossible is Nothing!!
Szymon R.
Full Member

Pomógł? 6

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 16, 2013, 03:10:29 »

Czekam z ciekawością na zdjęcia. A przy okazji - czym malowałaś "metalowe" elementy gogli ? Wyszły rewelacyjnie.
Co do koszuliny, to w klimacie steampunkowym, a wiec niby wiktoriańskim pewnie byłaby jakaś lniano/bawełniana  w naturalnym kolorze, lecz: mało atrakcyjna wizualnie, nie bardzo z naszywką by współgrała no i mechanik w białej koszuli ...

pzdr
Szymon
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 16, 2013, 03:29:02 »

'Zloto' to:
Brass od Coat de arms (czy jakos tak)
Shining gold od GW
Gold z Vallejo air
Chrome  jak wyzej.
Do tego masa washy z czarnego, ciemnego brazu I fioletu. Plus patyna (tu na fotach jeszcze nie skonczona) z zielono niebieskich Vallejo.

W sumie prosta robotka. Tylko przy patynie troche wiecej dlubania, zeby wygladala naturalnie.

'eM

Impossible is Nothing!!
Adam Grabowski
Sr. Member

Pomógł? 5

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 17, 2013, 11:04:08 »

Hej,
To jak zapodarz patyny to z małym opisem do mi się "mażą" i różnie to wyglada, tak pół na pół Szok

Pozdrowionka
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 17, 2013, 08:41:27 »

Spoko... o ile mi wyjda jakos znosnie;p

Impossible is Nothing!!
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 28, 2013, 11:11:23 »

Zrobilam tutasa o malowaniu skory takiej jak na fartuchu Einsteina jakby ktos byl zainteresowany.

A google i oksydacja na razie wygladaj tak (o ile w ogole cos tu widac, ale niewdziecznie sie fotografuje akurat ten kawalek)

Jeszcze bede nad nimi pracowac, moze uda sie wystrugac cos sensownego z tej patyny.

A tutaj kolejny ludek. Wiem ze nie powinnam zaczynac nastepnego, ale nie moglam sie powstrzymac
Na razie tylko metaliki zrobione w miare (robilam to pod tutorial, o ile sie uda cos napisac)

Tutaj krotka recka tego pana dla zainteresowanych
pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 30, 2013, 09:28:42 »

Fajnie, że się dzielisz doświadczeniami w kolorowaniu - np. ja już po poprzednim tutku o skórach i metalikach zacząłem się podciągać w tej materii.

W ogóle poziom, jaki pokazujesz, w połączeniu z zaciętym perfekcjonizmem (mam wrażenie, że czasami aż przesadnym - np to przemalowywanie ) działa dość inspirująco - o ile się ktoś nie zniechęca faktem, że ciężko będzie się kiedykolwiek zbliżyć do takiego poziomu.

No, znowu posłodziłem Chichot ale należy się..

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 30, 2013, 11:52:42 »

O LOL, Nigdy nie sadzilam,  ze moje prace moga kogokolwiek zniechecac poziomem. Jesli tak to co powiesz o pracach Bohuna??

Lubię sie dzielić wiedzą, to jedna z przyjemności tego hobby:)

A co do przesadzania z przemalowywaniem, to nie ukrywam, że lubię czasem wygrać coś na konkursie... A że Einsteina szykuje na Euromilitaire, wiec sie musze spiac na maxa, zeby miec jakiekolwiek szanse.

'eM

Impossible is Nothing!!
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!