Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Sierpień 21, 2018, 11:14:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Templariusz  (Przeczytany 1986 razy)
pajszuga
Newbie
*

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« : Czerwiec 01, 2013, 04:36:37 »

Witam wszystkich i pozdrawiam.
O to moje dzieło, może nie jest idealne ale starałem się i czekam na opinię które pomogą mi w dalszych wysiłkach tworzenia figurek.

Arekmaximus
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 01, 2013, 11:26:34 »

Witam,
Jak widzę wojaka w zbroi i z mieczem to już mi się figureczka podoba Duży uśmiech. ( klimaty dawnych wieków-starożytność i średniowiecze to moje klimaty!).
Nie piszesz jaka to skala figurki. Jeśli mogę coś doradzić to pod źrenicę oka dodałbym białko. Trochę popracowałbym też jeszcze nad kolczugą.

pozdrawiam Uśmiech
Maciej Pawlica
Hero Member

Pomógł? 45

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 02, 2013, 01:23:12 »

Niewiele widać na tych zdjęciach , nawet jak się w nie kliknie .
Poza tym łatwiej było by coś powiedzieć ( o rzeźbie)  gdyby nie była pomalowana .
Co do samego malowania to nie wiem czemu tarcza jest żółta dookoła i jelec miecza jest żółty.
Tarcza chyba lepiej jakby była po prostu czarno biała  ( góra/dół) typowa dla templariuszy .
No i kształt ma jakiś dziwny, XIII wieczna tarcza (sądząc po hełmie to XII-XIII wiek ?) nie miała tego ,,dzióbka" u góry , ta raczej wygląda na jakąś heraldyczną do powieszenia sobie przy kominku  .
Co do samej rzeźby, jeśli to pierwsza to dobry początek.
Postaraj się przy następnych figurkach nadać im bardziej anatomiczny wygląd, tu figurka ma za duży łeb i jest jakaś za krótka od pasa w dół (pomimo że nogi ma przygięte ).
Twarzy też nie widać , poza seksownymi  karminowymi ustami i dwiema kropkami Uśmiech

Jest potencjał ,jest zapał do strugania figurek  , lep dalej ale rób jakieś sensowne zdjęcia a najlepiej pokaż to co lepisz- w trakcie i przed pokolorowaniem.
Maciek.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!