Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Luty 27, 2020, 06:30:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Yoda the Blob  (Przeczytany 2805 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« : Kwiecień 08, 2013, 04:41:56 »

Tutaj mam fotki prawie skonczonego modelu pana Yody. Odlew raczej fatalnej jakosci (tutaj mozecie zobaczyc jak wygladal jego ryjek zaraz po spodkladowaniu). W normalnych okolicznoschiach przyrody nie dotknelabym go koncem 10 stopowego kija, ale niestety przynajmiej jeden z modeli KM musialam skonczyc;/ Musialam tez postawic go na firmowej podstawce.
Wystawilam go juz w sobotnim konkursie, ale nic sie chlopakowi nie udalo ugrac (w sumie malo dziwne;p), a glowny feedback jaki dostalam dotyczyl slabej podstawki ciagnacej model w dol. Rozwazam wiec opcje zrobienia lepszej podstawki na Saluta (20/04/13) i oddania modelu z dwoma do wyboru. Chociaz z drugiej strony za duzo serca do tego modelu nie mam...
Jak myslicie? Co moglabym mu wsadzic na podstawke?

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 10, 2013, 06:17:08 »

Świetny. Jak dla mnie straszliwie dużo światła od góry, ale gęba (rewelacyjnie ją wyciągnęłaś malowaniem) i faktura kapoty (jak nas już zdążyłaś przyzwyczaić) w dolnych partiach - rozwalają.

Podstawka też mi się zasadniczo podoba - tzn. ta gleba uschnięta. Minimalistyczne, ale fajne i pasuje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 06:19:22 wysłane przez A v e » Zapisane

Pozdrawiam, Marcin
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!