Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Kwiecień 05, 2020, 06:46:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: The Grinder by Roberto Chaudon  (Przeczytany 3408 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« : Grudzień 09, 2012, 04:44:04 »

Model skonczony przeze mnie mniej wiecej w tym samym czasie co Templar. Okolice wrzesnia, czyli jeszcze swiezynka;]

wiecej fot tutaj

Malowalam go akrylami i olejami w dosyc pokretny sposob. W sumie jest to moja pierwsza i jak na razie jedyna figsa na ktorej probowalam sie z olejami, wiec nie jest chyba tak najgorzej. No i pierwsze popiersie w tak duzej skali (drugie w ogole).
Zdaje sobie sprawe z tego ze najslabiej wyszla skora. Musze oganac malowanie tego elementu dosyc szybko, bo w przyszlosci czeka mnie wiecej popiersi, a tam dobra skora to podstawa.
Skaryfikacje tez powinny byc jasniejsze niz reszta ciala, ale gdzies mi to w koncowym rozrachunku umknelo:(

Oczywiscie sa tez elementy z ktorych jestem zadowolona:D Nie to ze uwazam go za zupelne fiasko.
Czerwona szmatka i skory wyszly mi calkiem przyzwocie. Jestem tez zadowolona z broni, zarowno ostrzy jak i rekojesci i pochew.

Dla zainteresowanych:
Recenzja
Wczesniejsze etapy:
11/09/2012
06/09/2012
28/06/2012
17/04/2012
05/04/2012
22/03/2012
03/01/2012
21/12/2011

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2012, 05:35:28 »

Czerwona szmatka i skory wyszly mi calkiem przyzwocie. Jestem tez zadowolona z broni, zarowno ostrzy jak i rekojesci i pochew.
zdecydowanie bardzo fajnie to wyszło jedyne co mi jakoś nie "leży" w tym popiersiu to kolor tej chusty na nosie
Reszta naprawdę bardzo fajna
Pozdrawiam ducz
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 09, 2012, 08:25:15 »

Tia, szmatka na twarzy moglaby byc troche lepsza;]
Chcialam uzyskac kolor brudnej szmaty, i nawet mysle ze mi sie udalo, ale moglam to zrobic troche staranniej.

Niemniej jednak model jest odfajkowany jako skonczony i nie bede w nim juz nic dlubac, Zostawie go sobie jako nauczke na przyszlosc;]

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #3 : Grudzień 10, 2012, 12:45:46 »

Skóry - tak pancerz, jak i paski - wyglądają fenomenalnie. W ogóle te skórzane elementy wychodzą Ci w figurkach wspaniale, ciekawszych chyba u nikogo innego nie widziałem. Także przyznaję się na przyszłość - będę się starał ten styl odgapić kto wie, może kiedyś uda mi się osiągnąć efekt choć w połowie tak fajny...

Najbardziej jednak uwagę (przynajmniej moją) przykuwa miecz - i rękojeść i ostrze zwalają z nóg.

Co do malowania ciała chłopka - zarzucić mu wiele nie można, po prostu jest stonowane i spokojne. Jedyne, co mi niezbyt pasuje, to włosy, ale sam czegoś takiego jeszcze nie malowałem, więc nie będę się mądralował.

Nie przepadam za popiersiami, ale ta praca utwierdza mnie w przekonaniu, które powziąłem zobaczywszy kilka dni temu templariusza. Rządzisz

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 10, 2012, 04:51:16 »

Jesli chodzi o skory to obadaj tego tutka. Wsadzilam tam wszystko  co robie ze skorami. Oczywiscie z czasem wszystkie techniki ewoluuja, ale ten tutas jest jeszcze na czasie.

pzdr
'eM

Impossible is Nothing!!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!