Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Wrzesień 27, 2020, 02:02:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Viking Chief - Pegaso Models, Warsztat  (Przeczytany 13901 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #15 : Maj 01, 2013, 02:58:27 »

Skonczylam dziada i nawet sfotografowalam!!
Az nie moge w to uwierzyc:d

cmon
pnp

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Maj 01, 2013, 05:37:51 »

NO " dziad" fajnu tylko ze sam nie wiem co mi się bardziej podoba podstawka czy wojownik. Jedyne co bym zmienił to ten płaszcz, jak dla mnie to zbyt się błyszczy.
Stanisław Sobek (Armiger5)
Sr. Member

Pomógł? 34

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Maj 01, 2013, 07:03:09 »

Faktycznie troche sie błyszczy, ale może to zdobyczny jedwab
Albo zapłata za służbę bazileusowi

Zycie przerosło kabaret
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Maj 01, 2013, 07:13:37 »

Tia, trochu sie swieci;/ na zywo tego nie widac tak bardzo, dopiero na focie wylazlo, bede z tym walczyc jak troche nabiore dystansu do pracy i bede poprawiac jeszcze inne rzeczy przed nastepnym konkursem. Mam nadzieje, ze warstwa matowego lakieru zalatwi tutaj sprawe.

'eM

Impossible is Nothing!!
Arekmaximus
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 01, 2013, 11:34:18 »

Brawo!
Po prostu piękna figurka
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 10, 2013, 02:23:19 »

Zrobilam w wolnej tutorial o podstawce pod Wikinga.
Dwie czesci, pierwsza sbs o tym jak takie cus zmontowac a druga o malowaniu (nieco mniej step by step)

Czesc 1
Czesc 2

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Gufel
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Październik 24, 2013, 09:26:17 »

Cześć! Marta mam do Ciebie prośbę. Od pewnego czasu noszę się z zamiarem popacykowania czegoś akrylami, się znaczy mordki. Dotąd malowałem olejami. Ty akrylami uzyskujesz rewelacyjne efekty, mogłabyś podać jakich używasz do elementów cielistych, Vallejo, Andrea? Oraz podrzucić jakieś podstawowe numerki tych kolorków?
P.S. Wszystkie Twoje prace powalają. Pzdr. Tymek.
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #22 : Październik 26, 2013, 09:29:51 »

Do ciala uzywam glownie Andrea Flesh Set, plus odrobine roznych dodatkow: troche czerwieni, zolci, fioletu, niebieskiego, czerni, smoke (vallejo model color 70938 - o ile umiem odczytac wytarta etykietke). Trudno mi podac konkretne kolory. Wszystko zalezy od efektu jaki chce uzyskac. Zreszta malowania skory dopiero sie tak naprawde ucze, szczegolnie roznych niuansow kolorystycznych.
Jest w necie sporo fajnych artykulow o malowaniu skory, w zaleznosci od typu karnacji i oczekiwanego efektu.
Dzis wlasnie czytalam ten artykul:Anglo-Norman Crusader, 1189. Jest naprawde super jesli chodzi o malowanie twarzy na pocycach.
Na stronce CofC mozna znalezc ciekawy artykul z troszeczke innym podejsciem.
A tutaj bardzo ciekawe i ksztalcace malowanie urmutha piora i pedzla Automatona

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Gufel
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Październik 27, 2013, 11:47:56 »

Marta dzięki bardzo. Może się spróbuję przełamać do akryli. Aczkolwiek nie wiem czy nie jest za późno na takie chocki klocki i na stare lata uczyć się malować od nowa. Ale zakupię sobie ten zestaw z Andrei i może spróbuję... Jeszcze raz Ci dziękuję i pozdrawiam Tymek "Gufel".
P.S. Spotkaliście się może z tymi farbami SCALE 75 i co są warte?
http://valhalla-figurki.pl/Sklep/pl/scale75-zestawy-farb/342-flesh-paint-set.html
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 11:58:16 wysłane przez Gufel » Zapisane
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #24 : Październik 27, 2013, 01:40:24 »

Ja bym sie na sile na akryle nie przerzucala jesli jestes zadowolony z efektow jakie uzyskujesz olejami. Wiem ze czas malowania znacznie sie wydluza, ale jesli dobrze ci idzie to nie ma co sie zmuszac. Oczywiscie sprobowac mozesz, a noz ci sie spodoba bardziej:D

Ze Scale 75 mialam w rekach tylko zestaw do malowania skory wlasnie. Calkiem inne kolory w porownaniu do zestawu Andrei, no i 8 a nie 6:D

Nie malowalam tymi farbami za duzo, raptem jedno popoludnie w trakcie FigureWorld, i przyznam ze nie potrafilam sie tak od razu odnalezc w zestawie kolorow. Ale tak jak teraz patrze na obrazki to chyba zestaw Scale75 daje wiecej mozliwosci. Do farb Andrei musze dodawac rozne inne kolory, zeby uzyskac zadowalajace mnie efekty,  a w przypadku Scale75 z czesci z nich moglabym chyba zrezygnowac. Wiec jakbym miala teraz kupowac zestaw to zastanowilabym sie dwa razy nad tym co wybrac;]

Niestety nie moge nic powiedziec o konsystencji i jakosci farb Scale75. Za krotko mialam z nimi stycznosc. Ale wiekszosc znajomych ktorzy je maja raczej sobie je chwala. Warto napewno poszperac w necie, napewno sa juz recenzje tych zestawow.

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Gufel
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Październik 27, 2013, 06:21:35 »

Dzięki. Ja chyba faktycznie na razie zostanę przy olejach. Jak będę miał na zbyciu kilka złotych to sobie kupię ten zestaw ze Scale 75 i zobaczymy. Ewentualnie dokupię jakieś kolorki z Vallejo (tych mam mnóstwo) i zobaczymy. Pzdr. Tymek.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!