Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Wrzesień 27, 2020, 03:11:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Urmuth Scars of War - Andrea Miniatures, Warsztat  (Przeczytany 11991 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #15 : Styczeń 18, 2013, 07:00:40 »

Szmate przy toporze przemaluje na zniszczona skore, medalion jest nieco bardziej zielonkawy niz kamien i szmaty na rogach. Z kolei szmaty na rogach sa sporo jasniejsze niz kamien;p Ale rozumiem o co Ci chodzi;] No ale moze pan Urmuth mial gdzies na boku pania Urmuthowa, a jak wiemy kobiety maja lepsze oko do kolorow;p
A tak na serio to troche kuleje z doborem kolorow i ta cala teoria koloru (teoretycznie to oganiam tylko gorzej z praktyka), wiec wole nie wrzucac za duzo kolorow do kupy, zeby sie nie pogubic calkiem.

'eM

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #16 : Styczeń 18, 2013, 08:23:07 »

Suuper to zaczyna wyglądać. Myślę, że dopiero na większych fotkach ta figurka na prawdę da po łbie - wiele szczegółów malowania, faktury itp wychodzą dopiero, jak się mocno przyjrzeć. Rewelacja.

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #17 : Styczeń 18, 2013, 09:08:53 »

Myślę, że dopiero na większych fotkach ta figurka na prawdę da po łbie - wiele szczegółów malowania, faktury itp wychodzą dopiero, jak się mocno przyjrzeć.

Raczej babole i niedorobki a nie smaczki
domaluje ozdobe na sprzaczce i wrzuce wieksze fot jako dowod.

'eM

Impossible is Nothing!!
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Styczeń 19, 2013, 01:14:28 »

Jak obiecalam wieksze foty. Troche lipa, bo robione z flashem, ale moje futra maja dzisiaj masakryczne adhd i balam sie rozstawiac lampy. Zreszta nie obylo sie bez wypadku, Mila (maly czarny demon) tak bardzo probowala ukochac pana U, ze stracila go na ziemie. Na szczescie skonczylo sie tylko na odpadnietym rogu i obitych koncowkach obu. Ostrze topora tez sie zdrowo wygielo, ale na szczescie nie odpadlo.

W sumie to co sie zmienilo w stosunku do poprzednich fot to tylko klamra. Przemalowalam ja tak by wygladala jak duzy szary kamien szlachetny (lub pol).
Zblizenie na klamre jest w sumie zrzutem z matrycy 1:1, sporo wieksze od samej figsy, wiec badzcie wyrozumiali dla widocznych baboli;p

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
maciej999
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Styczeń 22, 2013, 01:55:54 »

Dawno nie zaglądałem, a tu taki postęp. Tak sobie paczam na twoją figurkę i wydaje mi się, że słabo wyglądają oczy. Sam nie mam pomysłu jak je wymalować w takiej przestrzeni, aby wyglądały dobrze ja nie potrafie bez chełmu, a co dopiero tutaj. Lewej ręce przydałoby się chyba przyciemnienie bruzd pomiędzy palcami, ale to pewnie będziesz dopieszczać. Na powiększeniu klamry ten turkusowy kamień chyba ma nie wycieniowaną taśmę. Sreberka, elementy skórzane i pozostałe futra oraz bielizna super. Kończ, kończ..........sorki i kto to mówi.

Pozdrawiam
maciej
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #20 : Styczeń 22, 2013, 11:52:28 »

Oczy tego pana to bol w rzyci;/ Fatalny kawalek rzezby;/ Dopiero jak zobaczylam na cmonie greena to wiem jak je trzeba poprawic, zeby nie wygladaly jak u wytrzeszczonego spaniela. Bede cos z tym walczyc blizej weekendu.
Cienie miedzy palcami, niewycieniowany sznurek i masa jeszcze innych baboli bedzie korygowana na biezaco. Musze przyznac ze dobrze czasem przyjrzec sie na zrzut z matrycy, gdzie figsa jest tak minimum 10 razy wieksza na ekranie niz w  rzeczywistosci. Wszystko wylazi;p

Jesli wszystko dobrze pojdzie to skoncze tego pana przed koncem stycznia, no ale to sie jeszcze zobaczy;]

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 02, 2013, 01:49:36 »

No jak widac koniec stycznia nie byl realistycznym terminiem:D Ale wyglada na to ze prace sa na ukonczeniu.
W sumie to nie wiem co jeszcze musze mu zrobic, bo troche sie pogubilam;p
Pomozecie??

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #22 : Kwiecień 05, 2013, 04:13:07 »

No jak widac koniec stycznia nie byl realistycznym terminiem:D

Ja oba swoje rozgrzebane warsztaty miałem zamiar do końca zeszłego roku zamknąć... Cóż, takie życie  Niezdecydowany

Pan wyszedł - jak można było się spodziewać - rewelacyjnie. Ewentualnie można by jeszcze odsłonięte części jakimś satynowym lakierem przejechać - coby spocony był

Zwraca uwagę zimna tonacja całości (dużo bieli) - takie było zamierzenie? Zresztą z takich kolorków chyba trudno coś ciepłego wyciągnąć. Chyba, że to kwestia zdjęć, albo mojego monitora.

Ale poziom jak zwykle najwyższy. Najbardziej podobają mi się rogi i wisząca część szaroniebieskiej przepaski - tymi fakturami, to po prostu wymiatasz.

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 07, 2013, 02:26:12 »

No cale ciuchy Urmutha mialy byc utrzymane w chlodnej tonacji, dla kontrastu ze skora, ktora wbrew temu co widac jest przynajmniej w okolicach twarzy i klatki piersiowej, dosyc ciepla.
Tekstura na skorzanej spodnicy jest wyrzezbiona, ja ja tylko podkreslilam malowaniem. Za to ta szmatka w pasie to czysty przypadek. Zrobilam tylko wstepne cieniowanie czernia/ciemnym szarym i mialam tam nalozyc jakis kolor glazem, ale ludzie zaczeli komentowac ze dobrze wyglada to zostawilam:d

BTW Urmuth byl wczoraj na swoim pierwszym konkursie i wylapal zloto w kategorii 'fantasy/sf', a jego kolega Grinder braz w kategorii 'popiersia'. Musze przyznac ze calkiem mile rozpoczecie roku konkursowego:D

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 07, 2013, 07:38:43 »

Złoto , brąz  gratuluję.
RatCatcher
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 08, 2013, 12:49:00 »

Gratuluję! A kolega Urmuth prezentuje się wyśmienicie

Pozdro

marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 08, 2013, 04:30:15 »

Dzieki, ciesze sie ze sie Wam podoba:D
Tutaj ostateczne fotki:

I linki do CMONa i P&P

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!