Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Luty 27, 2020, 05:59:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Urmuth Scars of War - Andrea Miniatures, Warsztat  (Przeczytany 11478 razy)
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« : Grudzień 09, 2012, 03:52:38 »

Hej:D

To moj ostatni projekt, i nawet tak sie szczesliwie sklada, ze jeszcze nad nim pracuje:D Przy moim zamilowaniu do zarzucania projektow na  czas blizej nieokreslony, jest to pewnien wyczyn

Dosyc wczesny WIP, nic jeszcze nie jest skonczone. Najbardziej zaawansowane sa (w kolejnosci podania):
- futro wilka - tutaj zostal mi do wyciagniecia tylko leb i jeszcze troche kontrast,
- pochwa noza i noz - dopracowac szczegoly i moze jeszcze zniszczenia,
- skorzana kiecka - podkreslic szwy, dodac jakies niuansy kolorystyczne, moze podciagnac kontrast miesjcami,
- buty - dopracowac kolor, pomalowac zapiecia, podkreslic kontrast
- pas - pomalowac sprzaczke, dodac zniszczenia
- szmata w pasie - wprowadzic kolor?

Skora jest ledwo zaczeta, dopiero probuje okreslic kolorystyke. Na tym elemencie zejdzie mi sie najwiecej czasu jak przypuszczam.

I jak Wam sie podoba na razie pan Urmuth? Daje rade, czy cos bardzo gryzie w oczy?

Edit:
Dla zainteresowanych Inbox Urmutha i wczesniejsze stadia

pzdr

'eM
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 03:56:09 wysłane przez marta » Zapisane

Impossible is Nothing!!
www.twistedbrushes.blogspot.com
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 17, 2012, 11:18:24 »

Troche podlubalam skore. Duzo jeszcze zostalo na niej do dopracowania, ale chyba juz troche widac swiatelko w tunelu.
Ciemniejsze tlo na bocznych ujeciach nie jest wynikiem dlubania w szopie, ale moje nowe futro Mila wykazujace niezdrowe zainteresowanie figsami;] Troche wiecej widac jej na drugim ujeciu.

Twarz jest tylko upaprana na razie, musze do niej przysiasc.

I jak myslicie?

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
maciej999
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2012, 11:59:01 »

HeHe to ja  pierwszy, technicznie super, dodał bym trochę więcej cienia w okolicach pach i zagięć rąk, ale to pewnie będziesz jeszcze "wyciągać". Najbardziej "płasko" wyglądają mięśnie brzucha, są to moje subiektywne odczucia na zasadzie pierwszego spojrzenia.
Może to być też wina mojego monitora i cały czas mam wrażenie, że jest za bardzo pomarańczowy.

Pozdrawiam
maciej
A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #3 : Grudzień 18, 2012, 02:58:22 »

Pięknie idzie.

Czyli masz czarnego kota.. Hm, do tego widoczne zamiłowanie do mrocznych tematów... Zaczynam łapać - bez pomocy czarów i sił nieczystych nie da się tak malować

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 18, 2012, 03:25:23 »

@Marcin:
A tam:D
Coty to ja mam dwa, z czego tylko jeden jest czarny i na dodatek ten jest funkiel nowka, ma jakies 6 miesiecy gora.
Za to oba maja pewne inkinacje w kierunku figurek (foty ponizej:D)

@Maciej:
Nad skora oczywiscie bede jeszcze siedziec, chociaz akurat miesnie brzucha postaram sie zostawic w miare plaskie, przynajmniej w porownaniu do klaty i bicepsow, w koncu te miesnie nie sa az tak widoczne na codzien, trzeba sie troche spiac zeby sie uwypuklily (ofc jak sie ma tego sixpacka a nie beczulke;p)
Co do koloru pomaranczowego, to nie wiem co Ci powiedziec, nie mam pojecia jaki masz monitor, jak jest skalibrowany i takie tam. Na zywo pomaranczu juz nie widac, moze fota w dziennym swietle tez cos pomoze;]

Moje coteki:
Jak widac ponizej oba lubia moje figuraski, a Mila na dodatek lubi komputery. Potrafi przesiedziec przed monitorem cale godziny:D

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
maciej999
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudzień 18, 2012, 04:36:58 »

Marta Fajne te twoje koconie.

Mój Leon jak był młody to suszył wyprane rzeczy

Teraz je prasuje

i czasami wypija wodę od płukania pędzli.

Przepraszam za OT
maciej
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Grudzień 18, 2012, 05:28:14 »

Koty w moich watkach to nigdy oftop:D

Leon to kawal futra jak widze:D

Bombel tez kiedys sie wybieral w kosmos w pralce:D
Jak jeszcze byl mlodszy i sporo lzejszy:

Chichot
'eM

Impossible is Nothing!!
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Grudzień 18, 2012, 08:03:00 »

Kociaki super -

BTW
"trzeba sie troche spiac zeby sie uwypuklily (ofc jak sie ma tego sixpacka a nie beczulke;p)"
Jak ma się beczułkę - to jeszcze bardziej trzeba się spiąć 

A v e
Full Member

Pomógł? 17

« Odpowiedz #8 : Grudzień 19, 2012, 11:15:30 »

Te powszechne sześciopaki w figurkach to ogólnie raczej fantazja jest. U chudego jeszcze ok, ale żeby taki wielki i napakowany chłop miał kratkę wyraźną, to musi być maksymalnie odtłuszczony, a wręcz mocno odwodniony. Na sałacie i marchewce mu takie mięśnie nie urosły, więc musi sporo szamać, a w zdrowym organiźmie trochę tłuszczu musi być i u chłopa odkłada się właśnie głównie na brzuchu. Dlatego kulturyści przez kilka tygodni przed zawodami mają ścisłą dietę odchudzającą i odwadniającą, żeby im te kratki było widać. Nawet w poradnikach dla kulturystów można znaleźć zalecenia, żeby mocnej kratki na stałe nie trzymać, bo takie odtłuszczenie na dłuższą metę jest niezbyt zdrowe, osłabia organizm i utrudnia trening.

Taki OT, ale mnie ta wiedza od dawna pociesza, więc może i innym panom się przyda 

Pozdrawiam, Marcin
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Grudzień 19, 2012, 02:10:20 »

Dokladnie Marcin:D Szesciopaki na co dzien sa przereklamowane!

Ale model jest wyrzezbiony tak jak jest, i na dodatek w malowaniu figsow nalezy przesadzac z kontrastem, wiec pewnie mu te buly jeszcze powyciagam. Wykoncze pewnie olejami, jak juz uporam sie z babolami w cieniach na rekach.

'eM

Impossible is Nothing!!
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Grudzień 25, 2012, 09:48:07 »

Popracowalam troche nad Urmuthem. Podlubalam dalej skore i prawie skonczylam metaliki. Guzik widac na fotach, ale jakos nie umialam dobrze ustawic ich tak zeby bylo widac porzadnie kolory i niuanse. Jutro sprobuje zrobic foty w swietle dziennym, powinno byc widac cos wiecej.
W temacie skory podciagnelam kontrast na brzuchu i dloniach, twarz to nadal balagan;]

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Styczeń 15, 2013, 10:42:48 »

Nastepna porcja fotek. Tym razem Urmuth z podstawka. Ciagle jeszcze troche przy niej pracy, glownie z wyciaganiem kolorow, ale glowny zamysl juz widac.

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
feron
Newbie
*

Pomógł? 0

« Odpowiedz #12 : Styczeń 17, 2013, 10:17:39 »

Brak mi slow!!! Zaniemowilem...
marta
Jr. Member
**

Pomógł? 6

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Styczeń 18, 2013, 05:36:26 »

Ciesze sie, ze sie podoba na razie.

Dodlubalam mu pare kawalkow:
Mozliwe ze nie rzuca sie w oczy co zrobilam to napisze:
- poprawilam troche oczy - nadal posysaja ale troche moze mniej,
- pomalowalam rogi i jestem z nich bardzo zadowolona,
- pomalowalam szmatki na rogach,
- pomalowalam ten dziwny kawalek z trojkatami przy kiecce,
- przyciemnilam dol futra,
- pomalowalam (chociaz jeszcze nie skonczylam) rekojesc topora i wszystko wskazuje na to ze bede przemalowywac ten kawalek na skorzano,
- dlubalam tez sam trzonek, ale jeszcze sporo mu brakuje.

pzdr

'eM

Impossible is Nothing!!
uke7
Full Member

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Styczeń 18, 2013, 06:52:14 »

Piękna robota, nie ma co gadać.
Z góry cię przepraszam za mój odpał ale skupiając się na smakowitych szczegółach uderzyło mnie, że ten Urmuth to niezły stylista był. Te niebieskie taśmy na rogach i na drzewcu topora. I w tym samym kolorze runy na szyi i przy pasie sobie dobrał, fircyk  Kolorystycznie bardzo mi się to podoba mam tylko problem z tym, że te runy czy coś, to chyba są kamienne, czy metalowe a taśmy na rogach i toporze materiałowe więc identyczny kolor jednych i drugich robi, jak dla mnie dziwne wrażenie. Cóż, prawo elegancji : ))
Podziwiam twój warsztat i czekam z niecierpliwością na kolejne prace.

...nie chcemy być tylko szlachetni, dobrzy i sprawiedliwi, chcemy być ludźmi...
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!