Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 21, 2019, 07:21:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Helen – Scale120 - 1/20  (Przeczytany 2502 razy)
Biskup
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 20

Zobacz profil Email
« : Sierpień 29, 2012, 03:23:40 »

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem tej o to figurki.

Jest to pierwsza figurka wydana przez nowopowstałą firmę Scale120. Można ją było zakupić na Letnim Wonder Festiwal. Pomimo, iż nie miałem okazji na nim być, to dzięki życzliwości Lincoln'a Wright’a stałem się jej posiadaczem. Jest to pierwsza figurka, ale wszystko wskazuje na to, że będzie ich więcej.
W pudełku znajduje się torebka z figurką i jej bronią.

Broń jest bardzo ładnie odwzorowana i posiada dużo szczegółów. Na odlewie znajdują się trzy nadlewki, które trzeba usunąć oraz szef, który przebiega od kolby do nadlewek.

Figurka została bardzo ładnie wyrzeźbiona, uwzględniono znaczną ilość detali oraz bardzo realistyczne fałdy na ubiorze, dzięki którym postać jest bardzo „żywa”.

Sama figurka posiada dwie nadlewki znajdujące się na podeszwach butów, które wymagają usunięć. Oprócz tego, niezbędne będzie usunięcie śladu podziału formy przebiegającego z boku figurki - od butów aż do szyi oraz między nogami i rękoma a tułowiem.

Cała figurka jest odlana z żywicy i wykonana w skali 1/20. W zestawie znajdują się dwa bardzo dobrze odlane elementy, a nadlewki i miejsca podziału formy są łatwe do usunięcie (już sprawdzałem).
Figurkę tę polecam wszystkim fanom tematyki Maschinen Krieger oraz miłośnikom ładnie wykonanych figur.

http://bishop-miniatures.blogspot.com/
...In absence of light darkness prevails...
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!