Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 24, 2019, 06:55:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: NATO in Miniatures - Bundeswehr Sniper - Ger-001 - 1/35  (Przeczytany 2606 razy)
Shidley (Piotr)
Full Member

Pomógł? 9

« : Marzec 12, 2012, 08:31:41 »

Drugi mój Barrett'owy zakup:
Pudełko z miękkiego kartonu, niby twarde ale .. nie do końca:

Dwa woreczki strunowe - w jednym Barrett z dodatkami i drobnicą,a w drugim - pierwszy woreczek ;(, korpus snajpera oraz plecak, stąd moje obawy o ewentualne uszkodzenia- na szczęście ich nie było
elementy:

żywica jakaś błyszcząca bardzo i trochę śladów łączenia form - na szczęście w większości delikatnych
co do samej figurki mam mieszane uczucia, z jednej strony dużo drobiazgów do malowania z drugiej jakoś mało części i ręce (ramiona) z dziurami do doklejenia w konkretne miejsce tułowia oraz 'apelowa' pozycja ciała

no i Barrett - odlany bez dłoni (ufff...) całkiem ładnie (porównywanie z plastikiem Dragona i Academy ( w tej skali) oczywiście na korzyść rosyjskiej żywicy), martwi mnie tylko standardowo ginąca rączka do przenoszenia broni odlana jako osobna cześć

kończąc: nietypowy temat (w zalewie współczesnych amerykańców) i całkiem rozsądna cena wiec polecam ;-)

Każdy ma to na co zasłużył....
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!