Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 12, 2020, 07:19:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mój pierwszy skończony regiment Husarii Jaremy  (Przeczytany 5508 razy)
Tomasz Wolski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 27

OBY ZDRADA I NIENAWIŚĆ NIE BYŁY NASZYM UDZIAŁEM

« : Grudzień 22, 2007, 12:22:16 »

Czołem Waszmościom

Ot skoro już sie nie ukrywam, w tej oto galeryjce umieścilem mój regonik husarii z firmy foundry w skali 25mm. Zapraszam do oceny i krytyki

a tu reszta fotek
http://DARKFARCJA.fotosik.pl/albumy/242846.html

Zapomniałem: gościnie w tym dziale Konny Husarz Oriona w 1:72 i Szwedzki Rajtar Revella 1;72. Jest także porównanie skali figurek:)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 06:07:46 wysłane przez Tomasz Wolski » Zapisane

Pozdrawiam z Serca Głebokości
Tomasz Wolski h. Junosza
Maciej Pawlica
Hero Member

Pomógł? 45

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 22, 2007, 12:50:16 »

A czołem , czołem Mospanu !
Choć  niewielki ten skwadronik, wzrostu a postury nikczemnej towarzystwo owe , to  całkiem niczego sobie okryty a srogi jako tylko JXM Jaremy  regimenty  srogie być mogą.
Witam Waszmości z serca całego , raduj nasze oczy  tymi Jaremowymi wojennikami,mężnymi  łycarami   , co by ich  sława mołojecka nie zaginęła na wiki wikiw !!
Maciek .
Tomasz Wolski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 27

« Odpowiedz #2 : Grudzień 22, 2007, 12:58:01 »

Czołem Mości Panie Macieju

W zamiarach mam 100 takich Jaremitów wyszykować 60 już czeka na swoją kolejkę . A tu jeszcze towarzysze pancerni, a rajtaria, a dragoni , a pospolitacy, a tatarzyni mrowie tego o 1:72 nie wpominając. kiedyż to się pomaluje:) Jakoś mnie jeno najbardziej martwi że mi altyleryjum cudzoziemskie się opożnia z przyczyn niewyjaśnionych

Tomasz Wolski h. Junosza
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 22, 2007, 08:28:47 »

Fantastyczny ten regonik husarii takie maleństwa a robią wrażenie bardzo duże
Pozdrawiam Grzesiek
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 24, 2007, 09:31:13 »

Jakie one ładne...
Tomasz, planujesz jakąś konkretną bitwę?

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Tomasz Wolski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 27

« Odpowiedz #5 : Grudzień 25, 2007, 02:36:43 »

W planach mam stworzenie wszystkich regimentów  pod dowództwem Jaremy Wiśniowieckiego z okresu powstania Chmielnickiego. Docelowo do bitweniaka historycznegio, ale i dla własnej uciechy. Właśnie zczynam pracę nad regimentem Towrzyszy Pancernych w Jego barwach. W dalszych planach:
Dragoni "Wołodyjowskiego" (trzeba będzie pokonwertować samego Michała jeżeli sie zdecyduję) i Pospolitacy. Korci mnie żeby pokonwertować figurki na bohaterów Sienkiewicza, nawet mam kandydata na Podbipietę, ale troszke szkoda kroić ludki jak się ma po jednej sztuce.

W obecnym regonie do wymiany jest sztandar. Ten to wzór Królewski, docelowo do innego regimentu, gdzie będzie wysokie dowodztwo z hetmanami i może królem we własnej osobie.

Napewno także zrobię regon pod moją chorągwią rodową Junosza z pod Wiednia w oparciu o figurki Old Glory bo te mają póżniejsze  zbroje.

Inne regony także zamierzam odziać orginalnymi historycznymi znakami i barwami

Tomasz Wolski h. Junosza
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!