Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Czerwiec 07, 2020, 12:54:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje ostatnie figurki hurtowo  (Przeczytany 3723 razy)
anleda
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil WWW
« : Grudzień 05, 2009, 06:33:34 »

Dawno nic nie pokazywałam ze swoich prac. Dlatego dziś hurtowo.

http://anleda.pl/sklep
Wkrótce więcej
Adam Grabowski
Sr. Member

Pomógł? 5

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 05, 2009, 08:42:17 »

"Niezłe Panienki" 

jak robiłas skrzydełka?
anleda
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 05, 2009, 10:51:45 »

Skrzydełka są z różnych materiałów. Przeważnie używam folii drukowanej niezmazywalnej oraz folii iryzującej czyli mieniącej się kolorami tęczy . Skrzydełka wycinam z folii , sklejam z trzech warstw tak aby ta iryzujaca była w środku , oczywiście one są na szkielecie z drutu. Na koniec opalam zapalniczką dookoła i ozdabiam tym co tam mam akurat pod ręką, czyli pióra pawia , marabuta, robię jakieś ładne zakończenie i często używam do tego metalowe elementy do biżuterii. Albo skrzydła z piór też na szkielecie z drutu , tutaj używam papieru ryżowego , który smaruję płynnym fimo, wypiekam , odcinam formujac odpowiedni kształt na to naklejam rzędami pióra raz po jednej raz po drugiej stronie zwracając uwagę na to jak się układają , bo są pióra prawe i lewe - (kto wiedział?) na koniec układam czyli przyklejam pióra na górną część skrzydeł w poprzek.Takie pióra są przeźroczyste gdy patrzy się pod światło ,więc pióra muszą być bardzo równo i dokładnie poukładane i przyklejane przeźroczystym klejem.

http://anleda.pl/sklep
Wkrótce więcej
Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 06, 2009, 05:58:55 »

Witam
Coraz lepsze te figurki , nabiera mnie na to żeby samemu spróbować zrobić taką pannę  tylo czasu brak
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!