Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Marzec 29, 2020, 04:38:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs w Inowrocławiu 18/19 kwiecień 2009  (Przeczytany 3254 razy)
Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« : Kwiecień 30, 2009, 03:22:37 »

Jakoś tak się złożyło, że uwadze forumowiczów umknął przeprowadzony w dniach 18/19 kwietnia 2009  z inicjatywy Klubu Modelarskiego KSM "Przydomek" w Inowrocławiu  Konkurs Modelarski o Memoriał Benedykta Kempskiego. Impreza była kameralna - 209 modeli kartonowych i plastykowych obiektów pływających, jeżdżących, latających, budowli, figurek i dioram.  Zgodnie ze znana i lubianą :-))) od starożytności zasadą "nieobecni nie mają racji" - kto nie widział, niech żałuje.  Aby jednak uniknąć zarzutu okrucieństwa, przedstawiam próbkę tego, zo można było podziwiać na miejscu (oczywiście - tu  w klasie figurek i dioram):

,,,,
,,,,
,,,,
,,,,
,,,,
,,,,
,,,,
,
 O jakości i poziomie rywalizacji niech zaświadczy fakt, iż znana chyba wszystkim forumowiczom Kasia Manikowska zdobyła zaledwie trzy medale (na cztery zaprezentowane przez Nią figurki)!
:-)))
Pozdrawiam
Andrzej
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 30, 2009, 08:27:52 »

Jakoś tak się złożyło, że uwadze forumowiczów umknął przeprowadzony w dniach 18/19 kwietnia 2009  ...
Akurat tak się złożyło, iż w tym samym terminie była impreza na Węgrzech, w Mosonmagyarovar...
I akurat tam część forumowiczów wybyła...
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2009, 06:21:42 wysłane przez Tomasz Mańkowski » Zapisane

Pozdrawiam TM

Klejac
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 30, 2009, 09:18:43 »

Gdzie?Co??
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 30, 2009, 11:44:33 »

Gdzie?Co??

Pytasz o Inowrocław czy Moson?

W Inowrocławiu nie byłem, więc nie wiem jak tam było...
W Mosonmagyarovar byłem, podobnie jak ponad 70 innych naszych rodaków ( 641 zawodników, 1362 modele, łącznie Polacy zgarnęli 23 nagrody - w tym dwie w kategoriach figurkowych )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 11:47:59 wysłane przez Tomasz Mańkowski » Zapisane

Pozdrawiam TM

Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 04, 2009, 12:38:31 »

Gratulacje dla tryumfatorów!
Każdy jedzie tam, gdzie może...
Pozdrawiam
Andrzej
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maj 04, 2009, 12:54:36 »

Ja sobie zupełnie niedawno uświadomiłam, że ode mnie do Mosón jest raptem 900 km! Dwa dni jazdy samochodem...
Za rok pewnie nie, mam zagruzowany na amen całe drugie pół kwietnia, ale za dwa lata może się wybiorę...

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 04, 2009, 03:03:50 »

...ode mnie do Mosón jest raptem 900 km! Dwa dni jazdy samochodem...
Bez przesady, Siostra, to trasa na jeden dzień ( tym bardziej że większość trasy - poza drobnymi fragmentami w Polsce i na pograniczu czesko-słowackim - masz po autostradach lub trasach szybkiego ruchu... )
Fakt, że jedzie się "tam" zazwyczaj cały piątek ( im bliżej naszej południowej granicy kto mieszka, tym później zaczyna podróż ) a wraca się "spowrotem" ( no przynajmniej ci co mają dalej niż tylko do granicy ) w poniedziałek...
Tak czy inaczej, wycieczka fajna ( nie wspominając o zawodach )

Pozdrawiam TM

Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Maj 05, 2009, 06:43:00 »

Brat, dla mnie dwa dni.
Raz że jestem średnim kierowcą, jeżdżę wolniej niż inni  , dwa, nie lubię prowadzić, trzy, nie mam zmiennika, cztery, we Wrocku (dokładnie połowa trasy) mieszka przecież nasz drugi brat Victorius, a każdy pretekst jest wszak dobry, żeby odwiedzić rodzinę - co nie?
Kusi mnie ten Mosón...

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Maj 05, 2009, 08:12:00 »

Brat, dla mnie dwa dni.
Raz że jestem średnim kierowcą, jeżdżę wolniej niż inni 
Bez przesady  Ja też Kubicą nie jestem i bolidu nie mam, tylko "ciężarówkę"...

trzy, nie mam zmiennika,
Też, niestety, jeżdzę bez zmiennika... Jeszcze, Moson, Brno czy Praga, a nawet Norymberga ( o krajowych wypadach nie wspominając ) bez zmiennika załatwić to niewielki problem, to gdzieś dalej się wybrać - choćby Holandia czy Belgia - to zaczyna być trochę męczące...

cztery, we Wrocku (dokładnie połowa trasy) mieszka przecież nasz drugi brat Victorius, a każdy pretekst jest wszak dobry, żeby odwiedzić rodzinę - co nie?
Na odwiedziny każdy pretekst jest dobry 
Przez Wrocław, od Ciebie, nawet ciut bliżej - tyle, że więcej "polskich dróg" do zaliczenia. No i dodatkowa winieta na czeskie autostrady...

Jak nie zapomnę to do Wrocka wezmę Młodego fotki z Moson...

Pozdrawiam TM

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!