Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Kwiecień 05, 2020, 06:41:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs "Budujemy świat w miniaturze" Gdańsk 23/24.05.2009  (Przeczytany 4382 razy)
Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« : Kwiecień 30, 2009, 01:34:13 »

Witam wszystkich!
Znowu mamy maj...ach, jak ten czas leci...
Trzeci już raz mam przyjemność zaprosić zainteresowanych modelarzy, sympatyków, rodziny, przyjaciół, znajomych i wszystkich chętnych na
III GDAŃSKI KONKURS Modelarski  „BUDUJEMY ŚWIAT W MINIATURZE” 2009 w dniach 23/24 maja 2009.
A oto regulamin:

Proszę o możliwie jak najszybsze przysyłanie zgłoszeń; zdecydowanie powinno to przyspieszyć procedurę przyjmowania modeli.
Pozdrawiam
Andrzej
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 30, 2009, 08:29:31 »

III GDAŃSKI KONKURS Modelarski  „BUDUJEMY ŚWIAT W MINIATURZE” 2009 w dniach 23/24 maja 2009.

Hmm... szkoda tylko, że w tym samym terminie organizują imprezę koledzy w Będzinie - na przeciwległym krańcu Polski.

Pozdrawiam TM

P.Kulikowski
Jr. Member
**

Pomógł? 4

« Odpowiedz #2 : Maj 03, 2009, 11:36:51 »

Raczej wpadnę ale tylko pooglądać. Nigdy nie byłem na takiej imprezie.
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maj 04, 2009, 06:50:11 »

Ja będę... chyba  że nie zdążę wrócić z Karkonoszy
Jadę w ten piątek na Światowida do Wrocka, potem na urlop, połazić po górach.

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 04, 2009, 12:53:43 »

Kasiu: poruszaj się aby ostrożnie i wracaj w całości; medale czekają...,
Tomasz: a czy są terminy, w których ktoś... gdzieś... czegoś... nie organizuje? Ja takich nie znalazłem... :-),
P. Kulikowski: "nigdy nie mów nigdy" - zawsze może być ten pierwszy raz... Gwarantuję, że nie bijemy nawet za pokazywanie... A nawet można coś dostać, np. jakąś nagrodę!

Pozdrawiam
Andrzej
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maj 04, 2009, 01:59:17 »

Tomasz: a czy są terminy, w których ktoś... gdzieś... czegoś... nie organizuje? Ja takich nie znalazłem... :-),
Oj są... wystarczy odpowiednio wcześniej poszukać i zaklepać sobie...
Gdyby informacja o czerwcowym konkursie w Gdańsku podana została np. w lutym, to koledzy z Będzina pluli by sobie w brodę, że "organizują imprezę w tym samym terminie"...

Ogólnie - maj, czerwiec są zazwyczaj "załadowane po brzegi", ale działając z odpowiednim wyprzedzeniem można pogodzić i "wilka" i "owcę"  ( najlepszym przykładem jest tu tegoroczny październik )

Pozdrawiam TM

Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 04, 2009, 02:18:44 »

"jak się nie ma , co się lubi..." - informować z wyprzedzeniem można, gdy się ma potwierdzenie zgody na termin od jednostki organizacyjnej; zaś najpierw zapowiedzieć, a w ostatniej chwili przekładać termin?...
Poza tym, póki co, na ten nasz majowy konkursik nie "walą drzwiami i oknami" tłumy modelarzy z całej Polski, więc trochę powątpiewam, by dylemat: Będzin czy Gdańsk był bardzo bolesny dla chętnych z daleka - jak wspomniałeś, to jednak przeciwległe krańce Polski.
Pozdrawiam
Andrzej
Shidley (Piotr)
Full Member

Pomógł? 9

« Odpowiedz #7 : Maj 04, 2009, 06:43:19 »

A wg mnie ta kameralnośc ma swoje plusy... i niestety minusy
Miałem okazje po raz pierwszy byc w zeszłym roku jako obserwator i możliwośc 'dotknięcia' wielu prac z odległości 5 cm było rewelacyjne ale z drugiej strony klub na Morenie moim zdaniem jest troszke za mały - szczególnie jak pojawi sie kilkunastu zwiedzających. Ale mysle że rozwinie sie w wieksze zawody i w maju modelarze bedą przyjeżdzać do Gdanska :-)

Każdy ma to na co zasłużył....
P.Kulikowski
Jr. Member
**

Pomógł? 4

« Odpowiedz #8 : Maj 06, 2009, 09:40:04 »

Będę na pewno. Może pora poznać ludzi 
Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Maj 21, 2009, 03:55:12 »

Sobota tuż, tuż.. 
Dla wygody zainteresowanych zamieszczam kartę zgłoszenia:

Pozdrawiam
Andrzej
P.Kulikowski
Jr. Member
**

Pomógł? 4

« Odpowiedz #10 : Maj 24, 2009, 07:25:29 »

Byłem, zobaczyłem.
 Jestem mile zaskoczony, zaliczyłem co prawda tylko sobotę ale i tak było warto.
 Fajnie zobaczyć "forumowe figurki" na żywo. Zdziwiła mnie liczba wystawionych figurek, całkiem sporo ich było, tu ukłon w stronę Kasi która pewnie zgarnęła nagrodę. 
Trochę szkoda, że praktycznie nie było pancerki i samolotów. W kolejnym konkursie na pewno wezmę udział. trzeba promować to hobby w trójmieście.
 Pozdrawiam

Andrzej Łopatniuk
Full Member

Pomógł? 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Maj 25, 2009, 08:01:16 »

Cieszę się, że się podobało. Co do pancerki, samolotów itp. - to nie ten konkurs (regulamin!); będzie na to miejsce w listopadzie.
To, co tam sie znalazło - efekt niedokładnej informacji; po prostu wykonawcy usłyszeli o konkursie modelarskim (i to było wszystko, co wiedzieli ...), więc przynieśli swoje dzieła. Wprawdzie nie miały one nic wspólnego z założeniami regulaminowymi, jednak jako organizator nie biorę pod uwagę możliwości odprawienia modelarza z przysłowiowym kwitkiem od drzwi. Nawet, jeśli modeli nie da się dopasować do regulaminu - zawsze pozostaje wystawa pozakonkursowa. Przy czym, choćby za wkład pracy, każdy uczestnik zasługuje na dyplom za udział! Wiem, że nie wszyscy organizatorzy podzielają mój pogląd, ale...
Jestem głęboko przekonany, że szczególnie młodych trzeba zachęcać, a nie odstraszać rygorystycznym przestrzeganiem formułek regulaminowych; na to jeszcze przyjdzie czas, kiedy już nasza "choroba" ich opanuje w sposób trwały :-) ! Żeby tym kilku pracom nie było smutno  , dostawiliśmy trochę modeli z zasobów pracowni i już nie wyglądało to tak przypadkowo, a jako oddzielna ekspozycja (oczywiście, poza konkursem!).
pozdrawiam
Andrzej
P.s. Komunikat w przygotowaniu, za dzień - dwa opublikuję.
A.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 08:03:55 wysłane przez Andrzej Łopatniuk » Zapisane
P.Kulikowski
Jr. Member
**

Pomógł? 4

« Odpowiedz #12 : Maj 25, 2009, 09:20:32 »

Doskonale rozumiem, trzeba zachecać. Fajnie, że coś się dzieje.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!