Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Listopad 14, 2018, 01:09:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Polskie firmy figurkowe  (Przeczytany 10995 razy)
michał1
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 04, 2010, 05:49:03 »

Czy polskie firmy same odlewają figurki, a jezeli nie to to kto wykonuje dla nich produkcję.
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 04, 2010, 08:33:16 »

Czy polskie firmy same odlewają figurki, a jezeli nie to to kto wykonuje dla nich produkcję.
Zależy które polskie firmy, i z zależy z czego odlewy - z reguły produkcja odbywa się we własnym zakresie ( a nawet jeśli ktoś jest podwykonawcą to firma i tak się z tym nie zdradzi  Język )

Pozdrawiam TM

michał1
Newbie
*

Pomógł? 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 24, 2010, 11:49:53 »

Witam
chodzi mi o odlewy figurek z metalu, czy są jakieś firmy w polsce które zajmują sie tym,  może orientujesz się ile kosztuje odlewanie metalowych figurek za granicą.

Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 25, 2010, 07:02:28 »

Nie odlewam z metalu, i nie mam zamiaru - a więc nie szukałem krajowych czy zagranicznych firm zajmujących się tego typu usługami. Podobnie jak nie interesowałem się cenami...
Ale...
Są krajowe firmy, które w swojej ofercie mają figurki z metalu np. Adalbertus z Warszawy ( 54mm ) czy Oddział Ósmy z Łodzi ( 15mm, 20mm ) , więc może koledzy z tych firm będą w stanie Ci pomóc.

Pozdrawiam TM

Frederick
Newbie
*

Pomógł? 0

610678478
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Listopad 27, 2010, 10:45:52 »

Mam dobry kontakt z kilkoma producentami z Rosji i Ukrainy ... tam jeśli chodzi o skale 1/32 to oni odlewają tylko w metalu. Żywicznych figurek w ofercie nie znajdziesz.

Ale o jakie figurki konkretnie chodzi? ... myślę że dało by się załatwic.

AliensGroup
Newbie
*

Pomógł? -2

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Sierpień 06, 2011, 09:58:30 »

Wszystko zależy od danej figurki oraz z czego jest odlew,jeżeli z metalu to niektóre polskie firmy robią to same,a inne po prostu zlecają innemu wykonawcy. Zależy już indywidualnie od firmy.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!