Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Sierpień 24, 2017, 04:02:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Poprawiony został problem z logowaniem.

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Relacja  (Przeczytany 25754 razy)
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Grudzień 08, 2008, 07:57:22 »

Żal, że byłam gdzie indziej...  Płacz
pomimo tego lecza-mordercy...!

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Maciej Pawlica
Hero Member

Pomógł? 45

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Grudzień 08, 2008, 11:04:54 »

Oj żal,żal, bo poza malowaniem i lepieniem figurek był też czas na nocne Polaków rozmowy i o dziwo - nie o polityce !!!
No takiego political correctness to ja się absolutnie nie spodziewałem - i byłem bardzo miło zaskoczony - gadało się głównie o życiu, figurkowaniu, historii.
W ogóle- tytułem podsumowania : warsztaty się nadspodziewanie udały, myślałem ze w najlepszym wypadku posiedzimy nad okowitą do późnego wieczora a tu proszę, tak się wszyscy zabrali za warsztatowanie, ze ciężko było do kieliszka zagonić, a po wstępnym przyjęciu ,,mocy" znowu się towarzystwo rzuciło do malowania i lepienia.
Jestem tym ogromnie zbudowany- na prawdę - kochamy to nasze hobby !!

Wielkie dzięki Piotrze za zorganizowanie warsztatów, za udostępnienie swojego domu !!
Dzieki wielkie Tomkowi za zaproszenie nas na otwarcie wystawy w Muzeum Techniki - bo tym wydarzeniem rozpoczęliśmy warsztaty  .

Mam trochę zdjęć, jeśli nie uda sie wyodrębnić jakiejś galerii  - wstawię w oddzielnym wątku.
Pozdrawiam i wszystkim uczestnikom warsztatów dziękuję za wspaniałą zabawę !!
Maciek ,,koncerz" Pawlica

A i jeszcze jedno - szczególne podziękowania dla Tomka Vahzyla i  Joasi Wolskiej za zapiekane tosty ,,ze wszystkim" , no -  z wyjatkiem sympatycznego pasiastego kociny szlajajacego się pod nogami !!
Bo to właśnie Tomek, a potem Joasia przejęli kuchnię - i uratowli honor plutonu aprowizacyjno - gospodarczego.
Tosty były super i w godnych ilościach !!!

Dziekuję !!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 11:20:12 wysłane przez Maciej Pawlica » Zapisane
Adam Grabowski
Sr. Member

Pomógł? 5

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Grudzień 08, 2008, 12:03:02 »

Witam,
Wyglada zachęcająco, jak by cos to ja umiem gotować a i w barku cos się znajdzie Mrugnięcie))
Jak lista nie będzie zamknieta, to nastepnym razem, sie wpraszam, oczywiście za zgodą pozostałych!!!

Adam
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Grudzień 08, 2008, 03:31:46 »

To że były pieśni patriotyczne, to pewnie nikogo nie zdziwi. Mnie nawet rosyjskie nie dziwiły  - kto by pomyślał, że tyle śpiewaków wśród figurkarzy...). Ale żeby niemieckie Uśmiech - przecież przy tym się maszeruje, a nie bawi Chichot Chichot Chichot.

excatlon
Sr. Member

Pomógł? 11

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Grudzień 08, 2008, 08:09:28 »

Jak pod Warszawa to jesli mozna na nastepne Chichot ???sie udac Mrugnięcie

pozdro
Wiesław Średnicki
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Grudzień 08, 2008, 10:50:07 »

Moja rola ograniczyła się tylko do podpatrzenia,objedzenia,opicia i ograbienia Łukasza z fimio. Dlatego polecam taką imprezę tym którzy nastawiają się na spotkanie towarzyskie, a szczególnie osobom o mocnych głowach !!!
Dziękuję Piotrowi za organizację, a Wam za towarzystwo!!!
Ps. A Leczo niech leżakuje, za kilka lat docenicie ten smak i bukiet.
Przemas
Jr. Member
**

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Grudzień 09, 2008, 01:23:53 »

wow! widac ze super wyszlo, oby tak dalej! jak sie zyciowo nieco ogarne z checia sie stawie na nastepnym spotkaniu (rzecz jasna jesli bedzie miejsce Uśmiech ) - zaluje ogromnie ze tym razem mnie nie bylo.
Vazhyl
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Grudzień 09, 2008, 09:45:40 »

szczególne podziękowania dla Tomka Vahzyla i  Joasi Wolskiej ...
Ba, z kronikarskiego obowiązku trzeba dodać, że za manewry kulinarne odpowiedzialnych było jeszcze paru innych uczestników - wszakże Ola zajęła się jajcętami w majonezie, Tomek Hejmo dzielnie produkował swoją wersję tostów z nadzieniem jajecznicowym, a Tomek Mańkowski uraczył wszystkich słodkimi roladami, z których w jednej - zgodnie z nazwą - po paru głębszych udało się ów ser odnaleźć Uśmiech
Żeby nikt nie myślał, że leczo Maćkowe to w ramach pokuty było albo innego umartwiania - wszyscy wciągnęli z misek błyskawicznie, a lekko octowy posmak - tylko podziałał na apetyt.
Ja zaś - obdarowany przez Ojca Organizatora żywicznym pocyckiem - poczuwam się do pomalowania go, a z tegoż malowania relacyję rzetelną obiecuję na Forum zamieścić.

JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla  modelarzy
WarForge: site about modelling
Ola Poterała
Newbie
*

Pomógł? 2

Narzeczona modelarza :)

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Grudzień 09, 2008, 08:15:00 »

To i ja się do sprostowania dorzucę bo te jajcątka to akurat nie ja Duży uśmiech
Zwłaszcza, że kuchnię omijałam łukiem szerokim i jedyne co zrobiłam na tym polu to pokrojenie ogórka i nabrudzenie wyżej wymienionym. Mea culpa Duży uśmiech
Do muszkietera wezmę się na dniach. Póki co stoi chłopek nad biurkiem i dołącza się do pozdrowień dla obecnych na warsztatach zarówno ciałem jak i duchem Uśmiech

Xean
Newbie
*

Pomógł? -1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 02, 2009, 10:39:34 »

Mam pytanko czy tam wszyscy malowali 35?? Duży uśmiech

A tak z ciekawości
Tomasz Mańkowski
Zjazd
Full Member
*

Pomógł? 15

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 03, 2009, 07:20:07 »

Nieeee... Tam chyba tylko jedna 35-tka przypałętała się na malarski stół...

Pozdrawiam TM

Tomek Hejmo
Sr. Member

Pomógł? 21

Tak tak, to ja ten, narzeczony modelarz :)

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 03, 2009, 07:37:09 »

Moja jeno była Mrugnięcie

Tomek

Nasz vWarsztat Mrugnięcie
Narzeczona modelarza Duży uśmiech
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!