Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 08, 2020, 03:20:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kilka progres shocików - ST John Knight XIVcent.  (Przeczytany 7600 razy)
Marcin Czarnowicz
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« : Styczeń 20, 2006, 12:16:33 »

Siedze właśnie i bazgram sobie model Pegaso [nr kat 54-152] Postanowiłem zrobić go zgodnie z orgyginałem narazie pokazuje pare fotek twarzy.

Hełm robiony polerką lekko cieniowany rozwodnionych czarnym akrylem, twarz to miks kilku kolorków: cielisty [valleyo] z jasną ziemia [citadel], przemyte samą jasną ziemią z kilkoma delikatnymi warstwami rojaśnienia "na mokro" mieszanką oryginalną z coraz większym udziałem cielistej z każdą koleją warstwą. Prosze o komentarz. Podaje linki do fotek:

Proszę o ocene...

PS
Mówcie mi poprostu Czarny 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2006, 11:41:12 wysłane przez admin » Zapisane

www.farkha.org oglądaj zmagania krakowskich archeologów w Egipcie [prawie na żywo]
admin
Administrator
Newbie

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 20, 2006, 11:42:52 »

Cześć Czarny,

Pozwoliłem sobie zmienić obrazki na wyświetlane. Fajnie to wygląda - szczególnie buźka mi się podoba. Nieźle to przemywanie wyszło - ładne oczka

Pozdrawiam,
Piotr
Marcin Czarnowicz
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 25, 2006, 11:07:34 »

Kilka nowych obrazków, zostało już niewiele do końca. Niestety zdjęcia wyszły ciut ciemno i szata może wydawać się prawie brązowa. Rzeczywistość jest ciutkę inna, naprawde nie jest to krwista czerwień ale zgaszona łamana brązem, chciałem osiągnąć efekt raczej znoszonej tuniki niż fopiero co wyciągniętej z szafy.

www.farkha.org oglądaj zmagania krakowskich archeologów w Egipcie [prawie na żywo]
In$pektor
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 19

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 25, 2006, 12:56:37 »

pstrykaj w swietle dziennym, nawet przy oknie.

Pozdro
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 25, 2006, 09:39:32 »

Ładnie pomalowane, fajna też jest figurka! Chyba rzeczywiscie warto zrobić zdjęcia w świetle dziennym - będzie i wiecej widac i kolory będą wiernie oddane. Marcinie, jak zrobisz lepsze fotki to zapraszam do galerii na figurki.org.

Pozdrawiam,
Piotr

Marcin Czarnowicz
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 25, 2006, 10:02:19 »

Piotrze z tym panem to jeszcze się wstrzymam, musze domalować i poprawić kilka elementów natomiast jeśli chcecie mogę narazie zamieścić kilka zdjęć moich zabawek w 28mm

admin
Administrator
Newbie

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 25, 2006, 10:10:07 »

Pewnie! - wyslij zdjęcia na adres redakcja@figurki.org
Marcin Czarnowicz
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 26, 2006, 01:33:31 »

Za radom In$pektora cyknąłem dzisiaj kilka fot:

In$pektor
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 19

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Styczeń 29, 2006, 07:27:17 »

Jak robisz fotki przy oknie, to postaw sobie jakiś stołek naprzeciw okna. Ustaw figurkę a za nią jakieś tło(kartonik, najlepiej matowy i ciemny). Usiadź sobie z aparatem pomiędzy stołkiem a oknem -chodzi o to, zebyś okno miał za plecami a figurkę przed sobą. Jak usiądziesz poniżej parapetu, to nie będziesz zasłaniał światła. Bedzie ono podało na figurkę również po jej bokach (jeśli masz dość szerokie okno i blisko się ustawisz). Spróbuj, ja tak robię i jestem naprawdę zadowolony. Wyłącz w aparacie funkcję lampy błyskowej i ustaw makro. Jak nie masz statywu, to zrób sobie jakieś rusztowanko pod aparat. Wiesz, to tylko taki mój sposób ale działa. Zerknij sobie, wszystkie fotki robione w ten sposób www.arturgallery.moonfruit.com

Pozdro!
AM
Marcin Czarnowicz
Jr. Member
**

Pomógł? 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Styczeń 29, 2006, 08:33:03 »

Dzięki za rade, postaram się jutro coś cyknąć Twoim sposobem. Myślałem jeszcze nad ustawieniem przed figurka poprzecznej świetlówki i jednej bądź dwu lamp świecących za żeby zredukować cienie tylko że zostają odbłyski ale może polar coś pomoże.

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!