Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Grudzień 16, 2019, 01:42:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Użytkownicy "zerowi"  (Przeczytany 3768 razy)
Vazhyl
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« : Październik 06, 2008, 01:34:37 »

W wolnej chwili klikam sobie po różnych zakładkach forumowych i widzę, że lista użytkowników jest pokaźna, ale mnóstwo na niej userów zeropostowych, czyli praktycznie bez aktywności (z poziomu bazy na pewno można podejrzeć, kiedy ten i ów dżentelmen logował się na forum). Może by warto było przetrzebić towarzystwo, mniemam, że z pożytkiem dla wielkości obsługiwanej bazy danych i ogólnej wydajności forum? Co Ojciec Dyrektor uważa, warto czy nie?

JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla  modelarzy
WarForge: site about modelling
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 06, 2008, 02:09:13 »

Wśród "zerowych" jest pewnie paru takich, którzy forum śledzą, ale z różnych powodów nie piszą. Myślę, że "hurtem" nie ma co ich wycinać. Ja sama jestem na paru forach zalogowana a nieaktywna. BTW: u nas tylko zalogowani uczestnicy mogą widzieć wszystkie zdjęcia, niezalogowanym ponoć część się nie wyświetla.

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Maciej Pawlica
Hero Member

Pomógł? 45

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Październik 06, 2008, 03:01:05 »

Mi też się nie wyświetlają , nawet jak jestem zalogowany.
Klikam na linkę, każą  mi się znowu logować, jak się drugi raz zaloguję ponownie klikam stronę i wtedy widzę.
Nadmieniam, szanowna komisjo, że oglądam pod  ,,operą" (nie w sensie dosłownym, of course  )
Piotr Czyż
Administrator
Hero Member

Pomógł? 32

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Październik 06, 2008, 03:28:22 »

a) wydajnościowo nie ma to żadnego znaczenia (za małe wolumeny danych itp. żadna różnica czy będzie 300 userów czy 400 w bazie) - BTW działa komuś wolno forum?
b) dostęp do zdjęć załączonych do forum, mają tylko zalogowani
c) część użytkowników jest nieaktywna, ale konto ma - więc czasem, o ile jest wysyłany newsletter, dociera także i do nich (tak - w tym roku zdaje się żadnego nie było...).

Tomek Hejmo
Sr. Member

Pomógł? 21

Tak tak, to ja ten, narzeczony modelarz :)

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2008, 04:23:16 »

Mnie wolno działało, ale już jest ok. Zresztą pisałem o tym

Tomek

Nasz vWarsztat
Narzeczona modelarza
Vazhyl
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Październik 07, 2008, 08:32:57 »

Od pewnego czasu Forum działa mi w przyzwoity sposób. Zagaiłem temat, bo myślałem, że może to mieć jakiś wpływ na działanie witryny, ale skoro nie, to nie mam więcej uwag

JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla  modelarzy
WarForge: site about modelling
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!