Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 14, 2020, 11:53:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
  Drukuj  
Autor Wątek: The Giant Killer - KONIEC SŁUPA  (Przeczytany 32380 razy)
Vazhyl
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Październik 07, 2008, 12:24:21 »

Pomysł z majtolami z pirackiej flagi uważam za bardzo ciekawy.
Ewentualnie - żeby się artystycznie rozwinąć - można jakiś sztandar od Karla Franza wymalować
Z delikatnymi przebarwieniami
Wśród warhammeromaniaków konwersja z krasnoludem i przepaską z imperialnego sztandaru zrobi furorę

JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla  modelarzy
WarForge: site about modelling
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Październik 07, 2008, 12:56:05 »

Hehe... wielkie dzięki za odzew!
Pozwolę sobie zrobić wstępne podsumowanie.
1. wersji ze świnkami raczej nie wykorzystam.
2. wcale nie powiedziałam, że zamierzam zrobić giganta w mrocznym klimacie. Gigant ma być giga-ofermą, z grzybicą na paznokciach, popsutymi zębami, różnymi zaniedbanymi brodawkami na skórze i kępkami włosów w uszach. I może jakimś kołtunem na głowie, bo nie podoba mi się kształt sklepienia jego czaszki.
3. żółte i brązowe przebarwienia... hm. Mało smaczne, chyba też sobie odpuszczę.
4. wersje kanoniczne są z definicji "fuj". Bywają ładne, ale z racji swej kanoniczności są śmiertelnie nudne.
5. piracka flaga na dessous jakoś mi zgrzyta, jakby się konwencje ze sobą pogryzły.
6. pampers jest OK, ale gigaoferma już w tej chwili wygląda, jakby miał pampersa. Mocowania szmatki zasłaniającej desusy nie przewiduję.

Czekam na kolejne propozycje

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Łukasz Kain Antoniak
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 10

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Październik 07, 2008, 01:08:35 »

A flagę amerykańską mu na zad założyć
Tomasz Wolski
Zjazd
Sr. Member
*

Pomógł? 27

OBY ZDRADA I NIENAWIŚĆ NIE BYŁY NASZYM UDZIAŁEM

« Odpowiedz #18 : Październik 07, 2008, 01:31:48 »

A może miał by gatki w czaszeczki z ogonkami w stylistyce plemników.
Albo w ślimaka - z przodu czułki z gałami po bokach i skorupa z tyłu.
Ewentualnie jak on taki gapa, to kanonowo może mieć odciśniętą na gatkach, jakąś zgniecioną zadkiem postać (człowiek, krasnolud,etc..)

Albo np jakaś łata na nich z krasnoludzkiego sztandaru, który to walczący z nim krasnolud za wszelką cenę chce odzyskać

Pozdrawiam z Serca Głebokości
Tomasz Wolski h. Junosza
Shidley (Piotr)
Full Member

Pomógł? 9

« Odpowiedz #19 : Październik 08, 2008, 07:14:47 »

A może Kasiu to nie gatki szmaciane a jakieś 'zlepki' zwierzecych skór - pani gigantowa je oprawiła i z tego co zostało po jedzeniu zrobiła gatki? jakiś kawałek skóry tygrysa? drugi smoka bagiennego? kolejny kawałek krasnoludzkiej skóry? (i dlatego ten krasnolud taki wku.. zdenerwowany)

Każdy ma to na co zasłużył....
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Październik 08, 2008, 08:00:28 »

Konkurs na gatki trwa
Co mnie się za głupoty plączą po łepetynie, nie powiem na razie, bo mnie O.Redaktor zbanuje na amen.
Gatki są zszywane (niedbale) z części, może i tygrysia skóra tam być, i krasnoludzka flaga. Fakturę futra jakoś bym dorobiła, ale to dopiero po rozstrzygnięciu konkursu.
Sądzę natomiast, że za dzisiejsze moje malarstwo P.T. Kanoniści utłuką mnie w ciemnym zaułku. Pan Gigant ma otóż legginsy na nogach, takoż zszywane z kawałków. Konkurs na legginsy ogłosiłam i rozstrzygnęłam dziś rano, wygrała kotka Tekla. Legginsy będą we wzory kamuflażowe - US 3Color Desert, US 6Color Desert, SS-Eichenlaub, SS-jeszcze-któryś i może Woodland. Zobaczę, ile mam łatek do dyspozycji. A może kawałek wymaluję w Marpacie. Dziś zaczęłam malować 3-Desert.

Skórzane owijki na rękach i inne rzemienie dla odmiany zrobię normalnie.
Nie mam jeszcze pomysłu na kolorystykę tarcz na przedramieniu, rozważam też, czy ostrza broni malować metalizerami, czy NMM.
Kołtun na głowie zdecydowanie muszę dolepić, ta czaszka jest nieładna...

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
Shidley (Piotr)
Full Member

Pomógł? 9

« Odpowiedz #21 : Październik 08, 2008, 09:37:11 »

To może na łepetynie mohawk? jak mieli spadochroniarze us w czasie lądowania D-Day? (nawiązanie do leginsów)..
Kasiu, a jakiej farby użyłas jako bazowej/podstawowej do 3 color desert?
Co do gatek... a mnie sie marzy kawałek flagi z symbolem Imperium / Rebelii z Gwiezdnych Wojen

Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Październik 08, 2008, 09:49:36 »

Mohawk, mohawk, hmm... może... ale rozmemłany mohawk!
Jak wygląda rozmemłany mohawk...?
Bazowa na 3Desert była bodaj Vallejo Middlestone, ale zamierzam ją mocno rozjaśnić.
Jak wygląda flaga Imperium/Rebelii z GW? Delikatnie mówiąc, nie jestem znawcą tego tematu...

Shidley (Piotr)
Full Member

Pomógł? 9

« Odpowiedz #23 : Październik 08, 2008, 10:18:15 »

http://www.ossus.pl/biblioteka/Imperium_Galaktyczne
http://www.ossus.pl/biblioteka/Sojusz_Rebeliant%C3%B3w

Ja w sumie tez nie jestem , ale w tym przypadku taki technokratyczny symbol byłby...intrygujący (a moze jako tatuaż?)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 10:19:57 wysłane przez Shidley (Piotr) » Zapisane

Grzegorz K.
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 46

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Październik 08, 2008, 11:19:15 »

Pomysł robi sie coraz ciekawszy ,ja jako stary pankowiec prosiłbym jeszcze o agrafkę spinającą te majteczki 
Grzesiek
Vazhyl
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Październik 08, 2008, 11:22:45 »

To skoro już na takim odpale jedziemy, to po bliższym przyjrzeniu się - gigant ochlaptus ma taki wyraz twarzy, że doskulptać mu rozchylane kły, dredy i zrobić łeb jak Predatorowi (bo to ja z kolei bardzo lubię )

JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla  modelarzy
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Październik 08, 2008, 11:24:31 »

Shidley > ładniejszy jest symbol Rebelii.
ducz > za agrafkę należy Ci się nagroda publiczności. Piwo? Jeszcze nie wiem, jak tę agrafkę wepnę w majteczki i co na niej zawieszę , ale... biorę!
Vazhyl > mamusiu, jak wygląda Predator?, poza tym ja nie umiem skulptać!!

Vazhyl
Full Member

Pomógł? 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : Październik 08, 2008, 11:29:38 »

A proszę uprzejmie:

Przystojniak, prawda?
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 11:34:56 wysłane przez Vazhyl » Zapisane

Biskup
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 20

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Październik 08, 2008, 11:47:50 »

Hmmm milusi, choć jak 1:1 to dość słabo zrobione, ale z drugiej strony to chyba seryjny gotowiec wiec tez inna sprawa.

http://bishop-miniatures.blogspot.com/
...In absence of light darkness prevails...
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Październik 08, 2008, 11:51:24 »

uuu... nie mój typ męskiej urody... Smutny i zeza ma!
Zeza to może i Gigaofermie zrobię, hm, hm...

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!