Powrót do serwisu figurki.org Forum Figurki.org

Lipiec 15, 2020, 08:06:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: SAXON  (Przeczytany 5606 razy)
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« : Kwiecień 23, 2007, 02:43:52 »

Witam wszystkich serdecznie!

Takie coś zmalowałem przez ostatnie święta:) To mój debiut jeżeli chodzi o "chwalenie się" pracami co chyba widać po jakości zdjęcia Niezdecydowany Figurka malowana w całości olejami. Muszę nieskromnie stwierdzić, że w rzeczywistości prezentuje się lepiej jak na fotce.

Postaram się popracować nad zdjęciami...

Pozdrawiam
  Łukasz
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2007, 11:15:53 wysłane przez Łukasz Kinka » Zapisane
excatlon
Sr. Member

Pomógł? 11

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 23, 2007, 02:55:31 »

calkiem niezle

to wez zrob lepsze zdjecia bysmy mogli obaczyc figusa czy naprawde wyglada lepiej
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 24, 2007, 07:05:58 »

Hum-hum, jak mawiali starzy entowie 
ładnie i ciemno-posępno. Tylko po co mu się kaftan błyszczy? I po co cienie w, pardon, onucach aż takie ciemne?
Gębusia ładna, nieogolona 
a zdjeć więcej by się przydało, swoją drogą...

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 24, 2007, 08:41:47 »

Heh:) Nad zdjeciami Kasiu obiecuje popracować. Kaftan troche mu sie blyszczy bo to oleje Niezdecydowany Światło flasha się od nich piknie odbija, mimo że autor zdjęcia nie do końca tego chciał:-/ generalnie moją koncepcją była bardzo "mroczna" postać co to wszelakie środki czystości i higieny osobistej omijała szerokim łukiem     
Jak go malowałem to z twarzy mi trochę Schwarzenegera przypominał ale ostatecznie mu przeszło 
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 01, 2007, 11:18:59 »

Dodałem nowe fotki Saxona...
Katarzyna Manikowska
Zjazd
Hero Member
*

Pomógł? 44

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maj 02, 2007, 07:10:29 »

No mroczny jak zaraza, zaiste. Ale trudno by chyba było tego gościa pomalować w jasnowiosennych tonacjach. Pasuje mu ten mrok.
Że mu Szwarcenegerowatość przeszła, to dobrze. Jakoś, sorki, nie lubię twarzy Arnolda.
Robiłeś zdjęcia z fleszem? Jak Ci się to udało? Mnie się flesz zawsze odbije w głupich miejscach i daje bliki. Ale ja marny fotograf jestem...

Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Łukasz Kinka
Full Member

Pomógł? 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 02, 2007, 10:35:42 »

Można zwiększyć odległość flasha od fotografowanego obiektu, zastosować inny kont padania światła, użyc dyfuzora do lapmy błyskowej i to chyba na tyle...aaa no i jeszcze Photoshop:)  Ja te zdjęcia robiłem późnym wieczorem przy trochę zmiękczonym oświetleniu górnym i aparacie z flashem. Odległość obiektywu od figurki jakieś 30-40cm. Efekty moim zdaniem trochę lepsze jak przy świetle dziennym.

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!