Forum Figurki.org

OGÓLNIE => Kupię/Sprzedam/Wymienię => Wątek zaczęty przez: BattleBear Grudzień 21, 2012, 12:36:26



Tytuł: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Grudzień 21, 2012, 12:36:26
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/Logo%20Zoo%20Art%20Studio/dwuczciowy_gra.jpg)

Zapraszam do sklepu BattleBear.pl. Zapewniamy najwyższą jakoś i konkurencyjne ceny!

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie gry bitewne. Czy jesteś modelarzem, czy raczej graczem? Nieważne – u nas znajdziesz coś specjalnie dla siebie. W ofercie posiadamy najlepsze modele w skali 28-32mm na rynku. Znajdziesz u nas produkty takich firm jak:

Avatars of War (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war.html)
Gamezone Miniatures (http://battlebear.pl/figurki/figurki-gamezone.html)
Bane Legions (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions.html)
Raging Heroes (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes.html)
Lead Adventures (http://battlebear.pl/figurki/figurki-lead-adventures.html)


Jeśli jesteś zapalonym modelarzem oferujemy Ci produkty Acrylicos Vallejo (http://battlebear.pl/modelarstwo/farby/acrylicos-vallejo/game-color.html) w niezwykle przystępnych cenach. W naszej ofercie znalazła się również doskonała chemia modelarska polskiej firmy Wamod (http://battlebear.pl/modelarstwo/inne.html), najwyższej jakości pędzelki Kozłowski (http://battlebear.pl/modelarstwo/p/koz.html) oraz akcesoria i podkłady Army Painter (http://battlebear.pl/modelarstwo/farby/army-painter.html).

Jeśli szukasz bitsów – u nas znajdziesz je w najlepszych cenach! Oferujemy także żywiczne elementy makiet oraz modelowane podstawki marki Zoo Art Studio.

Jeśli szukasz solidnego studia malarskiego, w którego ręce zechciałbyś oddać swoje ukochane modele – już je znalazłeś. Zoo Art Studio (http://battlebear.pl/zoo-art-studio) to malarze, którzy od ponad dwóch lat cieszą się doskonałą opinią wśród członków bitewniakowej społeczności.

Ponadto znajdziesz u nas garść pomocnych tutoriali, open-boxy, artykuły i wiele, wiele innych. BattleBear.pl – Twoje centrum modelarskiego hobby!

Zapraszamy  - sprawdź nas!

(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/Logo%20Zoo%20Art%20Studio/dwuczciowy_dol.jpg)


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Grudzień 21, 2012, 12:37:36
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/Avatars_of_War/Avatars_of_War_Dwarfs.jpg)

Miło mi poinformować, że wreszcie dotarło do nas długo oczekiwane wsparcie dla krasnoludzkich Generałów. W ofercie sklepu BattleBear.pl (http://www.battlebear.pl) pojawiły się:

* Dwarf Ironshields Regiment (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-ironshields-regiment.html)
* Dwarf Ironshields Command Group (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-ironshields-command-group.html)
* Dwarf Veteran Champion (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-veteran-champion.html)

a także uzupełniliśmy magazyny o najbardziej rozchwytywane: Dwarf Berserkers Regiment (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-berserkers-regiment.html), Dwarf Berserker (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-berserker.html) i Dwarf Lord (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-lord.html).

Ponad to pojawiły się także modele Avatars of War do innych niż Długobrodzi armii:

* Corrupters of Apoc Regiment with Great Weapons (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/hordes-of-apoc/corrupters-of-apoc-regiment-with-great-weapons.html)
* Corrupters of Apoc Command Group (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/hordes-of-apoc/corrupters-of-apoc-command-group.html)
* Champion of Pestilece (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/hordes-of-apoc/champion-of-pestilence.html)
* Harpies of Apocalypse (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/hordes-of-apoc/harpies-of-apocalypse.html)

Zapraszamy do ostatnich przedświątecznych zakupów, a tymczasem czekamy w BattleBear na kolejną paczkę od świętego mikołaja - tym razem z Anglii. Co to będzie? Dowiecie się niebawem :)

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Styczeń 07, 2013, 02:20:27
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/Darklands/ulotka_bl_zps4dad0294.jpg)

Witam wszystkich w nowym, 2013 roku! Oby był jeszcze lepszy dla wszystkich miłośników bitewniaków!

W BattleBear nowy rok rozpoczął się od dwóch nowości dostępnych w naszym sklepie:

- Kernuor, Seer-Drune (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions/banelords/kernuor.html)
- Aanchuth the Cursed, Warlock of the Gabrax (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions/banelords/aanchuth-the-cursed.html)

Poza tym uzupełniliśmy zapasy farbek Vallejo (http://battlebear.pl/modelarstwo/farby/acrylicos-vallejo/game-color.html) (które możecie zakupić u nas w doskonałych cenach). Zapraszamy do zakupów, by wasze armie były w nowym roku jeszcze piękniejsze i potężniejsze :)

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Luty 08, 2013, 02:05:16
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/uloltka_zpsfe9e70a4.png)

Witam serdecznie!

Tym razem prawdziwa premiera w naszym sklepie (choć na razie niezbyt liczna :) ) - figurki z Freebooter Miniatures. Jeśli będziecie nimi zainteresowani to z pewnością pojawi się znacznie więcej modeli z tej firmy - a nie ukrywam, że naprawdę warto, bo są to niesamowicie klimatyczne figurki. Jako przetarcie szlaków pojawiły się u nas Pumpkin Nagg (http://battlebear.pl/figurki/figurki-freebooter-miniatures/goblins/pumpkin-nagg.html) oraz Malo Grodab and Bajo (http://battlebear.pl/figurki/figurki-freebooter-miniatures/goblins/malo-gordab-and-bajo.html).

Pojawiły się też dwie niesamowite figurki z Mierce Miniatures (dawniej Bane Legions):

- Arthyen of Carn Maen (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions/banelords/arthyen-of-carn-maen.html)
- Carrowek of Carn Dhu (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions/banelords/carrowek-of-carn-dhu.html)

Jak zwykle są to doskonałe odlewy żywiczne, które mogą stanowić ozdobę każdej armii. Ponadto uzupełniliśmy zapasy naszych bestsellerów, czyli Harpies of Apocalypse (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/hordes-of-apoc/harpies-of-apocalypse.html), Tundaar (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions/banelords/tundaar.html), Wind Rider I (http://battlebear.pl/figurki/figurki-gamezone/silvanus/wind-rider-i.html) oraz Corrupters of Apoc with Great Weapons (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/hordes-of-apoc/corrupters-of-apoc-regiment-with-great-weapons.html).

Ponadto uzupełniliśmy zapasy materiałów modelarskich i farb, tak więc ponownie możecie u nas zakupić trawkę Meadow Flowers (http://battlebear.pl/modelarstwo/meadow-flowers.html) oraz świetny podkład Amy Paintera Matt Black (http://battlebear.pl/modelarstwo/matt-black.html).

Zapraszam do zakupów. Pamiętajcie - u nas każdy klient jest kimś wyjątkowym, bo wiemy, jak bardzo kochacie nasze hobby!

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Luty 25, 2013, 11:29:51
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/1_zps21ce2aee.jpg)

Witam!

W ten piękny lutowy poranek mam dla Was kolejną porcję świetnych modeli, które pojawiły się u nas w ofercie. Raging Heroes wydało ostatnio mnóstwo ciekawych modeli wśród których pojawiły się piękne panie świetnie odnajdujące się w klimatach Imperium:

- Brunhilde von Königsmark (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/brunhilde-von-konigsmark.html)
- Hildegard von Königsmark (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/hildegard-von-konigsmark.html)
- Gretchen von Königsmark (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/gretchen-von-konigsmark.html)
- The Königsmark Sisters Limited Edition Box (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/the-konigsmark-sisters.html)

Ponadto uzupełniliśmy zapasy tak przez Was rozchwytywanych: Skaryaa (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/skaryaa-the-blood-mistress.html), Asharah (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/asharah-heroic.html), Preying Mantis (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/praying-mantis.html) oraz Blood Vestals (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/blood-vestals-troops.html). Dzięki niezwykłym rzeźbom i doskonałemu wykonaniu to prawdziwe hity na polskim rynku modelarskim.

Mamy także nowości dla miłośników futurystycznych klimatów. Mamy dla Was całkowitą nowość - Skaarlys (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/sci-fi-steampunk/skaarlys.html) - zabójcza piękność. Ponadto pojawiły się od dawna oczekiwane Blood Vestals Sci-Fi (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/sci-fi-steampunk/blood-vestals-troops-sci-fi.html). Uzupełniliśmy także zapasy największego bestsellera - Kapitan Ivanki Kurganovej (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/sci-fi-steampunk/kapitan-ivanka-kurganova.html) oraz jej dwóch śmiertelnie zabójczych sióstr Malinki (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/sci-fi-steampunk/commander-malinka-kurganova.html) i Olgi (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/sci-fi-steampunk/admiral-olga-kurganova.html). Polecamy specjalną edycję (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/sci-fi-steampunk/the-kurganovas-limited-edition-box.html), w której oprócz sióstr znajdziecie ich wiernego psa Charliego.

Zapraszamy do odwiedzenia BattleBear (http://battlebear.pl/) - dla nas każdy klient to ktoś wyjątkowy!

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Marzec 12, 2013, 10:04:15
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/onizkaa-kur_zpsf8e5ce21.png)

Kolejny miesiąc przynosi obniżkę kosztów przesyłki kurierskiej w BattleBear.pl. Od dziś możecie otrzymać swoje zamówienia za 14 zł przy przedpłacie, lub z 17 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Jesteście dla nas najważniejsi, więc zmieniamy się dla Was!

Kolejne nowości już wkrótce - w końcu wiosna za pasem :)

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Marzec 22, 2013, 06:37:53
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/ulotka-800_zpsac887223.jpg)

I piąteczek mamy. A z piąteczkiem nowości w BattleBear.pl. Zaczniemy od Freebootera, którym żywo się zainteresowaliście. W naszym sklepie pojawiły się kolejne pozycje z oferty tego producenta:

- ponętny Succubus (http://battlebear.pl/figurki/figurki-freebooter-miniatures/chaos/succubus.html)
- Fallen Angel (http://battlebear.pl/figurki/figurki-freebooter-miniatures/collectors-edition/fallen-angel.html)
- panna na okręcie, czyli Spitfire (http://battlebear.pl/figurki/figurki-freebooter-miniatures/pirates/spitfire.html)
- niezrównoważony pirat o celnym oku - Krud (http://battlebear.pl/figurki/figurki-freebooter-miniatures/pirates/krud.html)

Ponadto pojawiła się ponętna mistrzyni miecza z Mierce Miniatures (Bane Legions) - Kernsa (http://battlebear.pl/figurki/figurki-banelegions/banelords/kernsa.html) - uwierzycie, że według producenta to Matka? ;)

Ponadto uzupełniliśmy zapasy, tak więc ponownie dostępne są m.in.: Dwarf Berserker Lord (http://battlebear.pl/figurki/dwarf-berserker-lord.html), Boer Dragonbane (http://battlebear.pl/figurki/bor-dragonbane.html), Dwarf Berserkers Regiment (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-berserkers-regiment.html) oraz Donnerkarl Cannon (http://battlebear.pl/figurki/figurki-lead-adventures/fantasy/donnerkarl-cannon.html).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i oczywiście do zakupów!

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Wrzesień 23, 2013, 09:58:45
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/UL_AWOW_wrzesian_3produkty_zpsfbcf0b7f.jpg) (http://s829.photobucket.com/user/diabloo23/media/BattleBear/UL_AWOW_wrzesian_3produkty_zpsfbcf0b7f.jpg.html)

Lato, lato i po lecie. Jesień, plucha, deszcz - to idealna pogoda na "dłubanie" przy nowych modelach - w które oczywiście polecamy zaopatrzyć się na BattleBear.pl (http://battlebear.pl/) :)

My polecamy nowości, których głównymi cechami są długie brody i ostre topory ;):

- Dwarf Pathfinders (http://battlebear.pl/dwarf-pathfinders-regiment.html)
- Berserker Lord with Great Weapons (http://battlebear.pl/dwarf-berserker-lord-with-great-weapon.html)
- Dwarf Thunderlord with Two Pistols (http://battlebear.pl/figurki/figurki-avatars-of-war/dwarfs/dwarf-thunderlord-with-two-pistols.html)

Ponadto uzupełniliśmy nasze magazyny o figurki Gamezone'a (Dark Elf Standard Bearer (http://battlebear.pl/figurki/figurki-gamezone/dark-elves/dark-elf-standard-bearer.html), Dark Elf Hero on Predator (http://battlebear.pl/figurki/figurki-gamezone/dark-elves/dark-elf-hero-on-predator.html), Imperial Standard Bearer (http://battlebear.pl/figurki/figurki-gamezone/empire/imperial-standard-bearer.html), Imperial Wizard (http://battlebear.pl/figurki/figurki-gamezone/empire/imperial-wizard.html)) i Raging Heroes (Skaryaa (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/skaryaa-the-blood-mistress.html), Preying Mantis (http://battlebear.pl/figurki/figurki-raging-heroes/fantasy/praying-mantis.html)).

Jak zwykle zapraszamy do przejrzenia naszych tutoriali oraz galerii pomalowanych przez Zoo Art Studio (http://battlebear.pl/zoo-art-studio) figurek.

Do następnego napisania!

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: BattleBear Październik 10, 2013, 10:34:43
(http://i829.photobucket.com/albums/zz215/diabloo23/BattleBear/UL_AWOW_FRB_DRL_zps3ebbb90d.jpg) (http://s829.photobucket.com/user/diabloo23/media/BattleBear/UL_AWOW_FRB_DRL_zps3ebbb90d.jpg.html)

Witam Was!

Mam dla Was garść nowości - całkiem smakowitych. W naszym sklepie pojawiły się figurki Avatars of War, Freebooter Miniatures oraz Mierce Miniatures:

- Capitan Leon (http://battlebear.pl/capitan-leon.html)
- Dire Harpy of the Apocalypse (http://battlebear.pl/dire-harpy-of-the-apocalypse.html)
- Talan of Carn Maen (http://battlebear.pl/talan-of-carn-maen.html)

Zapraszam do zakupów w naszym sklepie oraz do korzystania z naszych zasobów tutoriali oraz recenzji.

Ave!
Niedźwiedź


Tytuł: Odp: BattleBear.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi
Wiadomość wysłana przez: MagoBar Czerwiec 29, 2014, 09:51:30
Witam.
  Szukam tego zestawu Gamezone "Chariot Of The Harvester :

(http://i256.photobucket.com/albums/hh185/Komandor/CharriotOfTheHarvester_zps88881459.jpg) (http://s256.photobucket.com/user/Komandor/media/CharriotOfTheHarvester_zps88881459.jpg.html)

piszesz, że masz w ofercie Gamezone, to i ten zestaw pewnie też. Jaka byłaby cena przy zakupie dwóch sztuk ?

Pozdrawiam
Paweł